Sayfa 798/805 İlkİlk ... 298698748788796797798799800 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Oo patron alım yapmış 10 bin lot ile girmiş bakalım devamı gelir mi neyin pesinde acaba Adnan başkan. her gün 10 bin 10 bin toplasa dikkat ceker ama sanmiyorum.

2. Dun bir 10 bin lot alim daha gelmis hadi bakalim yüzümüzü kara cikar her gun alima devam et.

Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    Dun bir 10 bin lot alim daha gelmis hadi bakalim yüzümüzü kara cikar her gun alima devam et.
    Patron veya şirket 1mio luk alım yaparsa ben fiyata bakmadan poz açarım ama sembolik 10 lotdan çok daha fazlasını ben 1 emirde alırım a.q ..

10.000 lot ne ki ..dalga geçiyor resmen....

4. Oyle bende acaba birilerine mesaj mi veriyor diye düşündüm gereksiz bir alim ucuz olduğunu düşünüyorsan ve alim yapacaksan yapistirir alirsin. 13-15 tldan alim yapsa bit yeniği ararim ama bu ne anlamadim. Şirket kasadaki paranın hepsini faize koyacagina 50-100 ml luk geri alim açıklasa guzel olur. Şirketine guveniyorsan da zaten yaparsin yuzde 40 uzeri prim yapacagini düşünmüyor mu patron?! Sosyal medya da ucuz diye pazarlayan atlayan çok oluyor sonra yeniden başa sarıyoruz patron alim yapmaya devam edecekse zaten 2-3 ay yataya sarar yine krali gelse bence patron istemezse bir cacık olmaz. Neyse izlemeye devam 0.40 usd yani 11.5 civarindan başlamak uzere 13.5 17 sirasiyla geldigi an ben yavas yavas dökülürum. Zamana gore usd zirvesini de bekleyebilirim ama yatirim haberleriyle usd zirvesine dokunup 1-2 sene de o haberlerle hisseyi döndürüp cevirecegini düşünüyorum tahtacimizin. umarim oyle olur yoksa seneye bu zamanlar bakariz yine 0.25 0.30 usd arasi

5. Patron uzun vadeli temettü yatırımcısı olmaya karar vermiş herhalde. Eline para geçtikçe ufak ufak biriktiriyor herhalde 🤪

pala ne yalan söyleyeyim güzel feyk atmışsın.. günlükler şimdilik çayıda ama haftalıklar bayırda..7.24 üzeri güzel altı üzer.. sanırım şimdilik trambolin sırası.. malsız çulsuz izlemede..
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Hissenin buralarda kalmasıın nedeni halka açıklık oranının yüksek olması...Patron veya Şirketin kendisi 10 try kadar tahtayı süpürürse çok kısa zamanda 30-40 lara gider...Ama adamlar yaparmı bilemiyorum....

8. Top cevirmeye devam edecekler gibi. Sizin de dediginiz gibi 0.25 usd al 0.30 usd sat bir sure işe yarar sanki. Ozcan abimin dedigi noktaya benzer zaten 0.25 usd yaklasik 7.23 yapıyor. Altinda olursa da 0.20 -25 yapariz yapacak bisey yok en azindan kendi acimdan biraz lot arttirmak mantıklı

Sayfa 798/805 İlkİlk ... 298698748788796797798799800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •