Sayfa 186/388 ÝlkÝlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,481 - 1,488 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by yas3gk Yazýyý Oku
    odaþ için iki kap haberi var..turizm yatýrýmý ve hisse geri alým programý...
    Orda da haberle yukseltip caktilar abi adamlar tam.kolpa ;)

2. Bunu yüzde - 8 ile en dipten kapadý dün de karanlýk odada mal basmýþtý. Neyse onurlu spek onurlu patronlarimiz var. Ha bir de pazarlayan reklamcilar...

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    Ýþtirakimiz Çan2 Termik A.Þ. gelir çeþitliliðini artýrmak üzere hem petrol ve hem de doðalgaz alanýnda global ölçekteki fýrsatlarý deðerlenmek ve geliþtirmeye yönelik olarak Venezuela'da yeni giriþimler ve çalýþmalarda bulunmaktadýr.

Bu çerçevede gerçekleþecek çalýþmalar hususunda Çan2 Termik A.Þ.adýna ülkedeki yatýrým ajans ve izinlerinin alýnmasý ve tanýtýmý ile birlikte tüm baþvuru süreç ve iþlemler Odaþ üzerinden yapýlmýþ olup takip eden 60 gün içerisinde söz konusu petrol ve doðalgaz sektörleri ile ilgili olan tüm faaliyetler, iþletmeler veya ilgili hisselerinin Çan2 Termik A.Þ.'ye devir edilmesi hususunda Þirketimiz ile Çan2 Termik A.Þ. arasýnda 01.12.2023 tarihli protokol imzalanmýþtýr.

Geliþmeler kamuoyu ile paylaþýlacaktýr. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1221718

--bir taþ ile iki kuþ vurmak için ODAÞ ýn kotarmaya çalýþtýðý iþe bu zamana kadar hiç bir katkýsý olmayan ÇAN-2 yi bulaþtýrýyor (onun üzerinden geçiriyorlar)...nedeni basit...ODAS, CANTE (çan-2) yi tam konsolide ediyor...

--ODAÞ üzerinden yapýlýrsa ÇAN-2 bundan faydalanmayacak...

--bir zamanlar, ipmat-kozad-atp, ipek-kozad-holding sahipleri de ayni numarayý çekmiþ idi...

--bir taþ ile 3 kuþ vurdular-ve vurmaya devam ediyorlar...

--mallar elde kaldý, bir beklenti yaratmak lazým, altýn haberine gelen olmadý...
    --denize düþen yýlana sarýlýr demiþler....ava giderken av olmasýnlar da...

Endeks 3 günde %2 nin üstünde düþmüþ,,,,borsada 500 hissenin en az 400 ü deðer kaybetmiþ,,,,vurun abalýya.
    Cante,öncü haberin etkisi ile cuma kapanýþýndan beri yatýrýmcýsýna %20 kazandýrmýþ,,haberi ilk tavandan alana bile %5-10 prim fýrsatý vermiþ,,,,3 günde daha ne bekliyordunuz? Zengin olmayý mý?
    Öncü haberin, kýsada nasýl etki edeceðini bilemeyen,iz süren stoptan anlamayan borsaya gelmesin,,þimdiden uyarýyorum,çok canýnýz yanar.
    Yatýrýmcý önce vadesini iyi bilmeli,,kýsacýmýsýnýz,,uzuncu mu,,,bu vadelerin her birine göre ayrý ayrý hamleler var.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

5.  Alýntý Originally Posted by olimpik forum Yazýyý Oku
    Endeks 3 günde %2 nin üstünde düþmüþ,,,,borsada 500 hissenin en az 400 ü deðer kaybetmiþ,,,,vurun abalýya.
    Cante,öncü haberin etkisi ile cuma kapanýþýndan beri yatýrýmcýsýna %20 kazandýrmýþ,,haberi ilk tavandan alana bile %5-10 prim fýrsatý vermiþ,,,,3 günde daha ne bekliyordunuz? Zengin olmayý mý?
    Öncü haberin, kýsada nasýl etki edeceðini bilemeyen,iz süren stoptan anlamayan borsaya gelmesin,,þimdiden uyarýyorum,çok canýnýz yanar.
    Yatýrýmcý önce vadesini iyi bilmeli,,kýsacýmýsýnýz,,uzuncu mu,,,bu vadelerin her birine göre ayrý ayrý hamleler var.
    Bomboþ bir yorum daha. Endeks zirvesine ne kadar uzaklýkta veya bir sene önce endeks kaçtý þu anda kaç? Ben bu hisseyi aldýðýmda 1 tane 2018 model araba alabiliyordum ya þimdi ? Kaç gündür uçacak kaçacak deyip de sonra ayný þekilde ele verilen biziz. Þu anda eþleþme +4 civarý. Sizi bilmem ama ben çok eskiden beridir bu hisseyi alýr satarým ve saðlam zarardayim. Endeksle kýyaslama iþine hiç girme bence.

Herkes vadesine göre yorum yapar,,kimine göre boþtur kimine göre doludur,saygý duyuyorum.Ben cuma aldým,ona göre yorum yapýyorum.

Not:Bu konjöktürde ben kýsacýyým,,uzun vadeciler benim yorumlarýmý dikkate almasýnlar lütfen.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

7. Reklamlarýn sebebi belli oldu...

8. kurumsal ciddi bir firma olma yolunda bir haber düþüyor, önemli !!! bir haberdi bence, ama sahipleri vur kaç için kullandýlar gibi görünüyor...yakýþmadý...daha akýllý bir yol izlenebilir mi, zaten tahtanýn kontrolü sende...hayal kýrýklýðý oldu..bir dev doðuyor izlenimi çöp oldu...

Sayfa 186/388 ÝlkÝlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •