Sayfa 187/388 ÝlkÝlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,489 - 1,496 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by DEMÝR Yazýyý Oku
    kurumsal ciddi bir firma olma yolunda bir haber düþüyor, önemli !!! bir haberdi bence, ama sahipleri vur kaç için kullandýlar gibi görünüyor...yakýþmadý...daha akýllý bir yol izlenebilir mi, zaten tahtanýn kontrolü sende...hayal kýrýklýðý oldu..bir dev doðuyor izlenimi çöp oldu...
    Borsa bi þekilde maç gibi,"atamayana atarlar",,,,,,,,,,onlar golü atmadan biz atmaya bakacaðýz.
    Rakip ne güzel bize penaltý atma fýrsatý vermiþ,biz topu havalara dikiyoruz,,kabahat kimde?
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

2. Bu hissenin neyine yorum yapýcan.rus ruleti...

3.  Alýntý Originally Posted by olimpik forum Yazýyý Oku
    Borsa bi þekilde maç gibi,"atamayana atarlar",,,,,,,,,,onlar golü atmadan biz atmaya bakacaðýz.
    Rakip ne güzel bize penaltý atma fýrsatý vermiþ,biz topu havalara dikiyoruz,,kabahat kimde?
    Üstat yatýrým yapmak al satlardan daha çok para getirir bildiðin gibi, anladýk ki bu öyle bir þirket deðil…

Alýntý Originally Posted by DEMÝR Yazýyý Oku
    Üstat yatýrým yapmak al satlardan daha çok para getirir bildiðin gibi, anladýk ki bu öyle bir þirket deðil…
    Estuðfirullah,ben üstad falan deðilim,,nacizane yorumda bulunuyorum.
    Þirket,bölünmüþ olarak 1.70 den halka arz olmuþ,bedelsiz ile 71.92 lere kadar çýkarak,yatýrýmcýsýna %4130 kazandýrmýþ,,ordan düþerek,,18.x lere demir atmýþ.
    Tahsisliye 21.76 dan girmiþ,,hisse 18x lerde olduðu halde.Patron mutlaka hisse fiyatýný aldýðý rakamýn üstüne çýkartmak için çabalamak zorunda olduðunu söylemiþtim,,nitekim bir öncü haber gönderdi,%20 yaptý,,endeksteki düþüþten tedirgin olan fonlar satýþa geçtiði için hisse eski seviyelere geri çekildi.
    Þirketten zaman zaman böyle hamlelerin gelebileceðine ben inanýyorum.
    Çünkü 21.76 rakamýnýn altýnda kalýrsa,enflasyon karþýsýnda parasý eriyecektir.
    Demek istediðim hisse fýrsat veriyor,verecektir,,bütün maharet biz ne hüner gösteriyoruz.Þirkete kabahat bulmak doðru deðil.
    YORUMLAR TAVSÝYE NÝTELÝÐÝ TAÞIMAYIP YATIRIM DANIÞMANLIÐI KAPSAMINDA DEÐÝLDÝR. YATIRIMCI PROFÝLÝNÝZE UYMAYABÝLÝR.

5. Teþekkürler Sn. Vesper...

Haberde eksikler var ama genel olarak bu çok eski bir olay. Essequibo bölgesinde altýn bulununca Ýngilizler haritalarý deðiþtirip, burayý kendi etki alanlarý içinde gösterdi. 1897'de Ýngilizler Rusya'nýn hakem heyetindeki elçisini rüþvet ile kendi taraflarýna çekmiþ. Bu da olaya þahit insanlar tarafýndan daha sonra itiraf edilmiþ. Tüm olay da bunun üstüne kurulu. Klasik Ýngiliz fýrsatçýlýðý, üçkaðýtçýlýðý...

Esequibo bölgesinde herhangi bir petrol keþfi yok. Buradaki olay bu bölgenin denizdeki ekonomik alanýnda bulunan petrol ile ilgili..

Diðer yandan bunun Cante'nin anlaþma yaptýðý alanlarla alakasý yok. O alanlar zaten Venezuela'nýn egemenliði içindeki alanlar yani Cante bu anlaþmayý iþletip, önceden faaliyette olan ama Amerikan ambargosu yüzünden atýl kalmýþ olan bu kuyularý iþletmeye alýrsa kesinlikle çok karlý olacaktýr. Bunun da ötesinde Cante burada baþarýlý bir baþlangýç yaparsa bunun devamý gelir. Oradan yeni veya ambargo yüzünden atýl kalmýþ üretim sahalarýna kolayca geçebilir...

Benim burada vurguladaðým risk Venezuela'nýn tarihen kendine ait olan bu alanlarla ilgili bir harekete geçmesi riski idi. Bu bence þu ortamda biraz zor. Venezuela bunu bu alanlardaki tarihten gelen egemenliðini tekrardan vurgulamak için yapýyor. Bizim Misak-i Milli haritamýz gibi. Bu konu daha onlarca yýl kolayca çözümlenemez...

Alýntý Originally Posted by Vesper Yazýyý Oku
    sn.Chetuo dediði haber.Ne tesadüf ki.bugün servis edilmiþ.Þirketin petrol ve gaz iþlerinin olduðu bölgenin
    itilaflý bölge olup olmadýðýný bile bilmiyoruz.
    Son düzenleme : Chetuo; 07-12-2023 saat: 20:34.
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

6. Bilmek imkansýz ama bana sanki son defa 18 gördük gibi geliyor...

30-35 olsa ancak zararým çýkar. Fýrsat zararýmý hesaplamayý býraktým zaten. Gene de ufak da olsa bir umudum var...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

7. CATES

Geçmiþ Yýllar Kar/Zararlarý -1.305.266.562

YENÝ RUS RULETÝ MASASI

8. Þirketimiz Yönetim Kurulu'nun 06.12.2023 tarihli kararý ile baþlatýlan pay geri alým iþlemleri kapsamýnda; Þirketimizce 07.12.2023 tarihinde Borsa Ýstanbul'da pay baþýna 9,89 – 9,94 TL arasýnda (aðýrlýklý ortalama 9,9160 TL) fiyat aralýðýndan toplam 1.000.000 TL nominal deðerli ODAS paylarý geri alýnmýþtýr.

Bu iþlemlerle birlikte, 07.12.2023 tarihi itibarýyla geri alýnan paylarýn toplam nominal deðeri 1.000.000 TL olup, bu paylarýn sermayeye oraný %0,000714'e ulaþmýþtýr.

DENKLEMÝ ÇÖZEN PARA ALTINDA KALIR.

Sayfa 187/388 ÝlkÝlk ... 87137177185186187188189197237287 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •