Sayfa 208/388 ÝlkÝlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 1,657 - 1,664 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Konuya açýklýk getirme bab'ýnda...Ola ki bir çaðrý yükümlülüðü doðdu diyelim. Teblið gereði bu fiyat 21.76'dan aþaðý olamaz dostlarým. Yani buralar o bakýmdan da risk unsuru taþýmayan seviyeler anlamýnda...Hazirun'u görsek te kimde ne var ne yok anlasak. Boþuna senaryo mu deðil mi belli olsa...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

2. Açýk söylüyorum, böyle bir þey olursa tüm mallarý o fiyattan verir güle güle sevgi kelebeði derim...Bu konuda gayet netim..

3. Bir haber çýkar da ucarsa diye ben de alým için ekran baþýndayým. Ama 21.76 haberi, petrol haberi ve olaðanüstü toplantý haberlerine kadar hala burada ise fiyati... Çok da hayal kurmamak lazýmmýþ diyor insan

4. Bugün kimse bu fiyatlarý tahmin etmemiþtir. Ne umutlarla insanlar bu hisseyi aldý... Sonuç ? Ve adamlarin deðiþeceðini beklemek de baþka bir saflýk gibi nduruyor

5.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Bir haber çýkar da ucarsa diye ben de alým için ekran baþýndayým. Ama 21.76 haberi, petrol haberi ve olaðanüstü toplantý haberlerine kadar hala burada ise fiyati... Çok da hayal kurmamak lazýmmýþ diyor insan
    Ekran baþýnda olmak yetmez...Beklediðim haber gelsin sadece 1 dakika yeter...

6. Martý Otelcilik hisselerinde var çaðrý yoluyla hisse devri .Ayný þey olup olmadýðýný bilemiyorum.Muhalif gruptan hisseleri 4.60 tl den geri istedi.27 aralýða kadar zaman tanýdý.Hisseyi 3.40 lardan 4.60 a çekip oradan veya aracý kurum aracýlýðý ile devretmelerini talep ettiler.Sanýrým anlaþma olmadý.Tahtanýn içine etmiþler.Geçen yýlda toplantýda alýnan kararlara þer koymuþlar.Patron rahatsýz olmuþ bu durumdan.

Cantenin ellerindeki hisse sayýsýný bilmiyoruz.Bir grup yönetimde temsil edilme hakkýný edinmiþse þer yetkisini kullanabilir.
    Toplantý tutanaklarýný görmek lazým.
    Ben þahsen böyle bir þeyin olabileceðini pek gerçekçi bulmuyorum.
    Merakla toplantý sonuç tutanaklarýný açýklamalarýný bekliyoruz.

7. Buradaki senaryo çok farklý üstadým... ODAS'ýn Venezuela iþini CANTE'ye hem de bedelsiz vermesi, bunun hemen öncesinde ki yoðun hisse satýþý ve hemen ardýndan tahsisli. Tahsisliden alýnan mallarýn MKK kaydýna düþülen "piyasada iþlem görebilir" þerhi !

Puzzle çok daðýnýk gibi duruyor ancak konu ne sorusunun cevabý 3 aþaðý 5 yukarý belli gibi...YTD

8.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Ekran baþýnda olmak yetmez...Beklediðim haber gelsin sadece 1 dakika yeter...
    Yani bir haber olacsk olsa oyak ve bankoftan bu kadar yüklü satýþ olmazdý sanki abi . Ama ins feyktir

Sayfa 208/388 ÝlkÝlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •