Sayfa 329/784 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon
Arama sonucu : 6271 madde; 2,625 - 2,632 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. Her yer tl kaynıyor faizden tl üretiliyor maaşlar artıyor tl artıyor o yüzden depo ihalesi açtılar 17 yıl sonra kurun artmaması imkansız

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Her yer tl kaynıyor faizden tl üretiliyor maaşlar artıyor tl artıyor o yüzden depo ihalesi açtılar 17 yıl sonra kurun artmaması imkansız
    Sayın bahri,
    Ana sorun swap yoluyla TCMB'den alınan TL. TL depo ihalesi bu sebeple açıldı. Bir nevi sünger operasyonu.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

3. Merhaba Arkadaslar.Pazartesi 23 Aralik vadeli eurobondumun donusu olacak.Sizce bu noktada dogru yatirim ne olu?Çantaya koyup Denizbank’a gitmenin disinda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    ben olsam bozardım çok net ama yine de sen bilirsin sonra bana kızma 180 güne stopaj da sıfır kılçıksız 51 alırsın ama yine de senin kararın
    YKB 32 günde 48 yaptı. Bileşik faizi 6 ayda 51 i geçer her ayda durumu gözden geçirme şansınız olur. Kontrol sizde olur bu ülkede 6 ay uzun vade sayılır.1-2 ay sonra da 51 bile geçilebilir 32 günde.

5.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Faiz falan derken dolar tırıs tırıs gidiyor.
    Bu konuda baya tedirginim.
    Ani bir atakla patlayıp silip süpürmez umarım.
    Faiz yoluyla piyasadaki likiditeyi bir çeksinler hele siz BORSA ve DOLAR'ın nerelere çıktığını görürsünüz. Sonra da 6 ay bağlayan vatandaş vadesini bozup borsaya ve dolara geçmek isteyince sağlam verirler.

6. Denizbank 6 ay %51 veriyor. İnternet bankacılığından bu oranı görüyorum.

7. Dolar icin oran alan var mi ? En yuksek oran veren bankalar hangileri ? Bilgisi olan yaznilirmi iyi aksamlar

8. Atatürk çü vatansever biri olarak şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum... Ülkemizin şehit ailelerimizin başı sağolsun...

Sayfa 329/784 İlkİlk ... 229279319327328329330331339379429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •