Sayfa 499/658 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon
Arama sonucu : 5261 madde; 3,985 - 3,992 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. bilançoları 40-50 aralığında karşılayabilirsek çok şık olacak....nasip nasip nasip...sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 237 mılyon yaklasık fabrıka arazılerının degerleme raporu 1 aralıkta gelmıs...tekırdağda 2 adet + bozoyuk arazı ıçın
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    tekırdağda 2 adet
    direnç ile karşılaştı..

altta kahve kanal dışına çıkamadı, ve yukarıda beyaz izin vermedi.. ama sarı üzerinde kalması güzel olur.. kırarsa mı ?.. haftalıkları süsler daha hoş olur..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

4. teşekkur abi
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

5. Berkosan A.Ş., bünyesindeki 6 farklı markasıyla; inşaat, otomotiv, ambalaj, tesisat, ayakkabı ve çanta gibi sektörlerin önde gelen kuruluşlarına Düz Bağlı Polietilen, Polipropilen ve Çapraz Bağlı Polietien Köpük kategorilerinde ürünler geliştirmektedir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...88#post6662388

Skumteck mevzusuna biraz farklı bakmaktayım. Şöyle ki; bir süre GEDZA'da pozisyon taşıdım ve o dönem yaptığım araştırmalarla ilgili değerlendirmem aşağıdadır. BRKSN da tıpkı GEZDA gibi -büyük bir kısmı ithal edilen- polietilen/polipropilen ve türevlerini ana hammadde olarak yurt dışından ithal ediyor. Scumteck ortaklığı sayesinde bu hammaddeye ulaşmak eskisinden kolay olacaktır diye düşünüyorum. Şirketin bu yatırımın detayları ile ilgili ortaklık kurulması ile birlikte detaylı bir açıklama yapacağını değerlendirmekteyim. Yapmazlarsa da sorar öğreniriz.

https://www.hisse.net/topluluk/showt...31#post5692631
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

6. Hammaddeyi ithal etse dahi %72 oranında ihracat yapıyor berkosan. Yani girdi maliyeti ne kadar yükselirse yükselsin hem dunyadaki maliyet kalemleri yüksek hemde döviz yükseldiği için ihracat satışlarını ona göre yüksek yapıp karina gene kar katacaktır.

Şirket ufak olmasına rağmen İspanya ve Sırbistan’da fabrikalar almış yıllardır çalışıyor, Sırbistan’a yeni makina hattını 2-3 ay önce devreye aldılar.( üretim + kar + ) gözü yükseklerde ama boş oturmuyorlar bu seferde Norveç’teki fabrikaya ortak olacaklar. Yurtdışına açıldıkça açılıyor. Piyasada bu işleri yapan sayılı şirketler var. Bu tarz şirketlerin karini sürekli arttırmamısinin ihtimali yok, çünkü rakip yok.

Skumtech ile ortaklığı 2024 ilk çeyreğinde açıklayacağını bildirdi şirket. Yani mart sonuna kadar bu haber gelir heralde. Bu haberden sonra 2024 yılı berkosan yılı olur zaten.

O yüzden şimdiden buralarda yerimizi almak lazım.

7. berkosan için düşüncelerimizi yazdık...anlayan zaten her türlü anlıyor...anlamayana günlerce anlatsam da boştur...anlayana sivrisinek saz...anlamayana davul zurna az...lütfen uygun yerden almayıp da daha sonra hisse uçtuğunda keko abi nereden alalım diye sormak yok...ky dostlarım ne yazık ki hisse uçmaya başladığında hisse tatlı gelmeye başlıyor..durağan iken hep şüphe ile bakıyor...yapacak bir şey yok..ben tüm ortaklara başarılar diliyorum..önümüzdeki günlerde benzer şirketler ile de karşılaştıracam ki aradaki fark ortaya çıksın..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. çok yazmamamıza bakarak keko satmış veya ilgini kayıp etmiş sanmayın...ben hisselerimin tümünün hem fiyatlarını hem de forumlarını çok yakından takip ediyorum..en geç bilançoya kadar hisseden güzel haberler eşliğinde güzel çıkışlar bekliyorum...ky hisse stabil iken toplamalı..satmak istiyorsa da çoşkuda satmalı...tabi isterse de çok uzun vadeli tutabilir..çünkü bu hisse o tarz bir hisse...tam da borsacı dedenin al unut tarzındaki hisselerden biridir...bu hisse henüz keşif edilmemiş bebek bir hisse..ileride çok büyüyecek ve karlı bir şirket olacaktır...tabi o süreçte sık sık da bedelsiz verecektir..

Sayfa 499/658 İlkİlk ... 399449489497498499500501509549599 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •