Sayfa 896/912 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 7,161 - 7,168 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. kapasitesi yetersiz varlık.alıcı yoktu diyordun aylardır.koysaydın ya tabana .bir tarafın yemedi koymaya.fellik fellik bilgi alabileceğin herkese özelden yazıyorsun ne olacak diye.tatmin olamadıkça buraya salakça yorumlar yapıp duruyorsun.koy amk hissesini satışa bir şey olmayacaksa.koy la kaldırıversinler.

2. alıcı yoktu diyordum yoktu zaten ama siz alıcı var ama tahta kapalı diyordunuz. noldu tahta açıkmış di mi alıcı çıkınca aldı bak.

ben satmaya çalışan biri gibi mi duruyorum yoksa siz mi satmaya çalışan biri gibi mi duruyorsunuz. satmayacaksanız tahta fiyatları ile neden ilgileniyorunuz hep algı hep algı.

benim ne yapmaya çalıştığımı anlayamazsın uzay kafası ile.

kaç şafak verdiniz tutmadı. şimdi sublimanele yiyor gözünüz.

kap gelmedi ondan yükselmiyor dediniz. size şak diye 19.000.000 çıkartıldığı listeyi attım sustunuz.

tahta kapalı emir girilemiyor diyordunuz. açık diyordum. açıkmış. şimdi de küfüre sarıldınız. en başta demiştim küfürler sahibine aittir.

bana sadece keyif veriyorsun her yazdıkça. o yüzden teşekkürler..)

3. ayrıca sen de dahil ben kimseye özelden bir şey yazmadım.
    kim bana yazdıysa irtibata geçtiyse onlarla muhabbet ettim. sen de bana yazmıştın ben sana değil. unutmaa. diğerleri de aynı. işin gücün algı ama yemezler

4. 19,000 çıktığını gösteren kap bilgisi koy ortaya.
    iki ay önce girilmeyen emir şimdi girilince açık mı oluyor.
    düzenli tavan artışı gelirken son işlemden sonra niye gelmedi.
    benim işim borsa .algıyla ne ilgisi var tahta fiyatlarını siteye atmamın
    zaman içinde ispatlıyamadığın şeyleri daha sonra böyleydi diyerek saçmalama.
    satmaya çalıştığını cümle alem biliyor.özelden pazarlık yapıp durdun.
    ben: kimliğimi gizlemiyorum ki algı yapayım..genel kurul karalarında imzamı düştüğüm şerhleri görebilirsin.bütün davalarada müdahilim otomatik.

5.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    19,000 çıktığını gösteren kap bilgisi koy ortaya.
    iki ay önce girilmeyen emir şimdi girilince açık mı oluyor.
    düzenli tavan artışı gelirken son işlemden sonra niye gelmedi.
    benim işim borsa .algıyla ne ilgisi var tahta fiyatlarını siteye atmamın
    zaman içinde ispatlıyamadığın şeyleri daha sonra böyleydi diyerek saçmalama.
    satmaya çalıştığını cümle alem biliyor.özelden pazarlık yapıp durdun.
    ben: kimliğimi gizlemiyorum ki algı yapayım..genel kurul karalarında imzamı düştüğüm şerhleri görebilirsin.bütün davalarada müdahilim otomatik.
     Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    19,000 çıktığını gösteren kap bilgisi koy ortaya.( daha önce koydum görmediysen iste arkadaşlarından hem de 01 kasım da hiç vakit kaybetmeden yapmış iş bankası)
    iki ay önce girilmeyen emir şimdi girilince açık mı oluyor. (2 ay öne de açıktı hep açıktı aldatma insanları)
    düzenli tavan artışı gelirken son işlemden sonra niye gelmedi. (o kadar kerizini bulamadınız)
    benim işim borsa .algıyla ne ilgisi var tahta fiyatlarını siteye atmamın (önemli bir şey değil anlıyormuş ilgileniyormuş gibi yapıyorsun)
    zaman içinde ispatlıyamadığın şeyleri daha sonra böyleydi diyerek saçmalama. ( siz anlamıyorsunuz ne yapayım zaman gösteriyor gözünüze gözünüze)
    satmaya çalıştığını cümle alem biliyor.özelden pazarlık yapıp durdun. ( aldım da sattım da aldım da)
    (show hem de büyük show))) sonuç senden başka kime yaradı???

6.  Alıntı Originally Posted by DÜNYALI Yazıyı Oku
    benim ki fındık kadarsa sizin toplamınızı tarif edemeyeceğim.

net cevap net kıvırmadan. neden attın bişey olacak algısı için. direk yazamıyorsun çünkü sende biliyorsun bir şey olmayacağını o tarihlerde. ama şimdi ben soruyorum olacak mı olmayacak mı. olmayınca da yanıldım diyeceksin mi.
    yoksa ben bugüne kadar tarih mi verdim mi ki diyeceksin herkes gibi defalarca verip verip vermedim ki diyenler gibi
    uzaylı cevap bekliyoruz. net cevap.

7.  Alıntı Originally Posted by MARSLI10 Yazıyı Oku
    dünyalı verdin mi .aradan çıktın yükten kurtuldun.
    Konya'lının elinde iskur yoktur, iki tane BTR vardı kıvranıp duruyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Hacı Hoca Yazıyı Oku
    Konya'lının elinde iskur yoktur, iki tane BTR vardı kıvranıp duruyor.
    desene karın ağrısı büyük

Sayfa 896/912 İlkİlk ... 396796846886894895896897898906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •