Sayfa 61/78 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon
Arama sonucu : 624 madde; 481 - 488 arası.

Konu: TUREX - Turex Turizm A.Ş.

1. Klgyo ile korelasyon malum..bugün o tarafta değerleme kap’ı geldi..bir hazırlık var..

2. Tobo var..çanak var,kulp da tmm..

3. Tahtada inanılmaz bir baskı var.Bu kadar kap a hiç tepki vermedi.Daha önce birçok kez şahit oldum baskılara ama burda farklı bir durum var..

Ya taktacisi tahmin edemediği kadar çok lot kaybetti dışarıya.Ya da bizim bilmediğimiz farklı bir durum var sirketle ilgili..

Ama şunuda çok iyi biliyorumki Borsada sebepsiz yere bu bu kadar olumlu haber akışına ve en önemlisi pahalı olmayan fiyatlarda uygulanan baskinin ardından yukselisleri de bir o kadar sert olabilmektedir..

Yukardaki paylastigim grafikte 29.60 trend destegiydi dün en düşük 29.56 ile burası test edilmiş.Teknik olarak benim grafikte 29.3x desteği önemini koruyor..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Sn.Eagle24 paylaşımlar için teşekkür ediyorum..
    Rica ederim Sn Kazançkapısı..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

5. Bakalım bu baskı nereye kadar sürecek?

6.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Bakalım bu baskı nereye kadar sürecek?
    eski ortagım bende uzaktan takip ediyorum tahtayı haberler güzel ama tahtacı manyak bunda çoktan tepki vermeliydi...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

7. "Şirketimizin Müşterileri Arasında Bulunan İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ve İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ ile Personel Taşıma Sözleşmesi 12 Aylık Olarak Yenilenmiştir.

Sözleşme süresi;

01.01.2024-31.12.2025 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 61.996.500,00 TL + KDV

01.01.2024-31.12.2025 İSTANBUL CERRAHPAŞA ÜNİVERSİTESİ 68.993.100,00 TL +KDV

olarak belirlenmiştir."

Sözleşme süresi 12 aylık olarak yenilenmiştir diyor ama sözleşme süresi 2025 sonuna kadar yani 2 yıllık. Açıkladıkları ücret sadece 2024 için mi geçerli yoksa 2024+2025 için mi?

Anı durum daha önceki 1-2 bildirimde de vardı.

Müşteri ilşkilerini aradım ama kimseye ulaşamadım. Bilgisi olan var mı?
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür.

8.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    eski ortagım bende uzaktan takip ediyorum tahtayı haberler güzel ama tahtacı manyak bunda çoktan tepki vermeliydi...
    Vay sevgili ortak hoşgeldiniz. Valla tüm rasyolar, parametreler hepten olumlu ama dediğiniz gibi acayip bir tahtacıya denk geldik.

Sayfa 61/78 İlkİlk ... 1151596061626371 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •