Sayfa 240/388 ÝlkÝlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 1,913 - 1,920 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by Vesper Yazýyý Oku
    Patron,spek KY dahil herkes zararda,hepimiz eþeðinkini tuttuk.Bu nasýl oluyor.Eþi benzeri olmayan bir durum.
    Peki bu durum kimin iþine yarar.Düþünülmesi gereken budur.Ýsteseler Jüpiteri geçer Plutoya görürüler de.Belli ki
    istemiyorlar.Ya da þimdi istemiyorlar.Bekledikleri birþey olmalý...
    --patronlarýn maliyeti sýfýr, hatta sýfýrýn çok altýndadýr...spek-tahta yapýcý taþerondur...zaten ODAÞ kurulurken niyet kendini belli etmiþ...

bugün...
    sabah 8-9 aralýðýnda arýzaya geçmiþ....son 2 ayda 4. kazan boru yýrtýlmasý...muhtemelen uygun olmayan kömür kullanýmý-aþýrý zorlamaya baðlýdýr...

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --patronlarýn maliyeti sýfýr, hatta sýfýrýn çok altýndadýr...spek-tahta yapýcý taþerondur...zaten ODAÞ kurulurken niyet kendini belli etmiþ...
    misyoner kardeþ hoþgeldin...özlettin kendini.

4.  Alýntý Originally Posted by HYPATAI Yazýyý Oku
    misyoner kardeþ hoþgeldin...özlettin kendini.
    Biraz yazmamayým dedim, peþimden hemen kaybolmuþtu...Ben geldim þýp damladý...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Patron & Tahtacý iþbirliðinde fiyatlanan tahtalarda genel kuraldýr: Güzel haberler hiç olmamýþcasýna satýþ maksatlý kullanýlýr, sonra bir gün...Ortada hiç bir þey yokken, herkesin ümidi tükenmiþken grafiði tamamlarlar. Operasyon yemiþ hisselerin çoðunda bu süre en az 1 yýldýr. Burada zirve görüldükten sonra 1.5 yýl geçmiþ vaziyette...
    --operasyon yemesi için malýn daðýtýlmýþ olmasý lazým...operasyon çekecek iklim oluþmadý, yani bence daha operasyon bile baþlamadý... görünür gelecekte de ben göremiyorum...ama taþýma maliyetinin faizlerini ödemek için 3-5 e bakacaklarýný sanmam....

--mal daðýtýlmýþ olsaydý, bedelliyi normal þekilde yaparlardý...

6.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    Maliyeti sýfýr derken ? Þirket kurulurken bankalardan onca krediyi neden çektiler acaba ? Bu kredileri kim ödedi sen mi ?...

7. Ortada aðzý olan konuþuyor durumu var.Konuþulan bilgi deðilse temennidir.Burada temenni peþinde koþan
    duvara toslar.Bilgisi olan konuþursa daha faydalý olur kanaatindeyim.

8. Geçen yýl bilanço 26 sýnda gelmiþ. Kaldý 5 iþ günü...Þu bilanço gelsin hele sonra kim ne demiþ ne dememiþ çýkacak ortaya. Bizde sabýr çok !

Sayfa 240/388 ÝlkÝlk ... 140190230238239240241242250290340 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •