Sayfa 485/840 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 6714 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Du bakim yarın bende biraz mal satıp kötümser haber mecmuası arayıp yapıştırayım alnınıza şaaakkkadanak
    Az insan çok huzur

2. Demet tüüüü istemiyak, karpuz isteyak
    Demet tüüüi yalandır, karpuz gerçektir, eli avcu doldurur, dışı sert içi yumuşak ve suludur
    Yazları kurak kışları soğuk geçer

Bu yıl Mart genel kurulunda karpuz dağıtılmasını teklif edeceğim
    Ne öyle para dağtıyolar
    Parayla saadet olmaz
    Karpuzla olur
    Az insan çok huzur

3. Merhaba

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Demet tüüüü istemiyak, karpuz isteyak
    Demet tüüüi yalandır, karpuz gerçektir, eli avcu doldurur, dışı sert içi yumuşak ve suludur
    Yazları kurak kışları soğuk geçer

Bu yıl Mart genel kurulunda karpuz dağıtılmasını teklif edeceğim
    Ne öyle para dağtıyolar
    Parayla saadet olmaz
    Karpuzla olur
    Helal olsun size genç görünmeye çalışanlar. İnsanların yatırım hevesleriyle bu kadar dalga geçilebilir. Sizleri tebrik ediyorum.

4. https://tr.euronews.com/2024/01/25/e...ini-yok-edecek
    Batı Çin i engelleyecek başka yolu yok.

5.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Helal olsun size genç görünmeye çalışanlar. İnsanların yatırım hevesleriyle bu kadar dalga geçilebilir. Sizleri tebrik ediyorum.
    Bunlar olgunlaşamamış daha…
    Dudu gitti avanesi kaldı…

6.  Alıntı Originally Posted by dostum2 Yazıyı Oku
    Bu hassasiyetinizi burada gerçek yatırımcılar ile dalga geçildiği yazılara gösterseniz bende bir karşılığı olurdu ancak;

80 küsür milyonluk ülkede 30 küsür yıllık yatırımcılık hayatımda kendim gibi bir tane adama rast gelmedim. Kendim gibi derken 98 den beri Zort taşır ve alırım. Tüm temettüleri içinden 1 yıllık ihtiyacımı kenara ayırır sahibi olduğum 3 hisseyi almakta kullanırım.

Yani demem o ki beni tanıyın ondan sonra böyle şeyler yazın ya da yazmayın.

Burada esas benim gibi son romantiklerle dalga geçiliyor, o tür yazılara bu tür tepkiler vermediğiniz sürece bu yazınızın bende ki karşılığı koskoca sıfır, yok hükmünde, tepki vermediğiniz sürece siz de yok hükmündesiniz.

Eveet bu ara ciddiyetten sonra goy goya kaldığımız yerden devamkeeeee
    Az insan çok huzur

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bunlar olgunlaşamamış daha…
    Dudu gitti avanesi kaldı…
    Boş adam sana ve 100 kelime ile kullandığın Türkçe'ne ''Avene'' kelimesini kazandırdığım için kendimi bahtiyar hissediyorum. Sana her hafta bir kelime öğreteceğim inşallah. Sonunda Rahmi ile olan diyaloglarında belli bir seviyeyi aşman vesilesiyle ciddiye alınacaksın. Birlikte başaracağız evlat, yapabilirsin
    Son düzenleme : ric; 25-01-2024 saat: 22:02.
    Az insan çok huzur

8. Ric Başkan Teknik olumsuz dedik hisse düştü dalga geçtin. Teknik olumluya döndü dedik hisse yükseldi. Hani şu senin inanmadığın teknik. Bir tebrik etmedin. Bende o kadar laf ettin beklerdim ki tebrik et. Ne yapalım seni de böyle kabul ettik. Hadi hisse düşerken gerginliği anladık ta. Yükselirken bari bunlara gerek yok. Gap kaldı 827,5 ta kalmasaydı daha iyiydi.

Kaçış Gap i de olabilir kapanacak diye iddia edemem. Ama ortam bulursa kesin kapatmak isteyecektir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 485/840 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •