Sayfa 205/652 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon
Arama sonucu : 5212 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. Zalimsin Yar
    Müslüm babadan, Dandanakan Hc ya gelsin!

https://youtu.be/qNDxaM-dk0Q?si=TT-MXgdGtrxJxKR6

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Düşebilecek pek bi yeri kalmadı, tarihinin dibi 59 cetten aşaya da vermezler heralde aytunc hc
    Ve tekrar 71 cente geldik, herifin önceki direnc bölgesi 74 cent
    Tahtayı 6 aydır izlediğim ve edindiğim tecrübe neticesinde 60-70 cent arası bir fiyat tahtanın ederi oluyor muhtemelen köpük ve aşırı iskontolu fiyatlar 60 cent altı ve köpüklü fiyatı 80 cent üstü olsa gerek, gerçi hiç köpüğe denk gelemedik şu altı ay zaarfında

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Aylık mum? önceki ayın düşüşünü bir ayda anca çıkarmışız ama geçememişiz, yarın son gün! 74 cent direnci 2258 civarı tlsi direnç, ayrıca iki önceki ayın biraz üstündeyiz orasıda destek! Ve diğer önemli kısım geçen yılların üstündeyiz 2106 orada diğer destek, ölme eşşeğim ölme yaşatmış! Yarınki kapanıştan sonra yeni aylık bilanço mumu ile nasıl birşey yaşatacaklar ben onuda merak edirem!
    Ölme eşegim olmaz umarım, Merakla bekliyohh! Ytd
    Ha buradan yarın çok önemliymiş gibi bir anlamda çıkmasın olur olmaz önemli değil ama hazır ortam sıcakken olursa fena olmaz! En son 8 günlük 22 yi yukarı kestiğinde çılgın max olmuştuk, yarın ise 22 günlük 50 yi kesecek sınırda duruyor! Hazır sofrayı kurmuşsun, çatal kaşık, bardaklar peçeteler görüntü iyiyken, geriye yemeği sofraya koymak kalıyor!
    Ha yemeği yakarsan eyvallah ederim o başka! Yatırım tavsiyesi değildir…

4. Petkim acaba enflasyon muhasebesi ne göremi bilanço açıklayacak

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Spenc hocam selam, Yukarı doğru Mor trend 23.18 ve 23.58 lik fibo seviyesi takip edilecek.
    Mor trend üzeri haftalık kapanışlar yapabilirse, yukarıda yeşil trend ve 26.80 değerli fiboya ulaşması gerekir ilk etapta.
    Alta doğru 21.06 ve mavi trend 20.20 seviyesinde.
    Asıl yükseliş yeşil trend üzeri kapanışlarda başlar.
    Çenem durmuyor ki! Geride kalmasın yine! Yarın ola hayrola! Ytd

6. Ha bugün dik duruşta yapmış olabilir makasa rağmen ben bilançoya odaklıyım havası katarak! Belki de öyle göstermek istediler bilerek! Bu yüzden yarınki duruş önemli eğer bugün kü duruş fake değilse!
    Zaten hep iki seçenek var! 😊 ytd

7. Ben bu tahtada suyuniçinde kaldığım için değil kaçırdığım fırsatlara hayıflanıyorum yohusa suyuniçinden eninde sonunda kurtulurum.
    Geçen sene 80 centten enjsa vardı tl bazlı az bi kar yapınca satmıştım şuan alayım desem 1 dolar 77 cent ediyor, o tarihte yazılarıma enjsa sayfasından bakabilirsiniz.kaçan fırsatlardan yenilerden ise ttkom ve bu aynı fiyatta 23 taleydi ikisini yarıştıralım dediler bende tamam dedim arkadaşlar çok uyardıydı etma eylema azeri sana yedirmez dedi adamlar haklı çıktı, ttkom 33 tale oldu biz halen 23 tale bile olamadık.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Yahu böyle yarış mı olur farklı farklı sektörler! İkiside pandemi öncesi ve sonrası fiyatlara kıyasla bakıyorum ttkom 7 den 5 e düşmüş şuan 33 Petkim’e göre o süreçten hala geride!
    Petkim 4.81 den 2.2 ye çekilmiş şuan 22 ama Petkim çok daha eski sürüngen!
    Sektörler çok alakasız! Ama ülke aynı! Ytd

Sayfa 205/652 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •