Sayfa 8/206 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 1648 madde; 57 - 64 arası.

Konu: ARDYZ - ARD Grup Bilişim Teknolojileri A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Fikrim budur benim. Hissenin temeli sert bi düzeltmeye müsaade etmiyor

Miatek in 20 pddd 40 fk
    Atatp ın 20 pddd 60 fk

Olduğu yerde Ardyz 6 pddd 12 fk da olursa düzeltmede çok sınırlı olur.
    Sdttr ‘yi de emsal klasmanda değerlendirebiliriz bence.
    Fk 58, pd 22 mr

Ard fk 12, pd 6,5 mr

Dolayısı ile çok da agresif düşüş beklememek lazım,,ha düşerse de alım fırsatı olur.
    Fonlar, keşke çok düşsede alımlarımızı artırsak diye dört gözle bekliyorlar.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Dolar bazlı zirvesine çıktı sabah ama yine geçemedi
    Çok ciddi direnç konumuna geldi 1.30 cent
    Haber gelirse çok kolay atar üstüne bence

4. keşke geri gelse de tüm hisselerimi buna çevirsem

5.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    keşke geri gelse de tüm hisselerimi buna çevirsem
    Bence hala çevirebilirsiniz.. Bugün Garanti lerimi sattım..38.50 üzeri yeni alım yaptım..Burada rahat uyuyorum..

6. Bu hafta direnci geçerek 40 lı fiatlarla trade başlayacağımız düşünüyorum.. Benim şahsi düşüncem..

YTD..

7. Şirket bedelli faciasından sonra yeni yeni güven tazeliyor. Yakın zamanda güzel işler aldılar. Orta vade alınan işlerin faydası görülecektir.

Hissedeki problem, halka açıklığın yüksek olmasıdır. Değerli şirketin hisseleri borsada u kadar çok dolaşımda olmamalıdır. Şirket geri alım programı açıklasa hisse fiyatı için doping etkisi yapar.

Numunelik alım yaptım izlemeye geçtim.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Gecen sene şubat depreminden sonra 1 yıl süreli geri alim programı baslatmisti sirket.15.02.2024 de son bulacak.

Bu süre zarfı içerisinde özellikle depremden sonraki sert dususlerde göstermelik alımları olmuştu birkackez.O zamanlar sirketle görüşmem de bu kötü algıyı güçlü alimlarla duzeltebilirsiniz neden yapmıyorsunuz demiştim..

Yatırımcı iliskileri de biz geri alimlarla degil de yapacagimiz güzel işlerle bu algıyı tekrar yikacagimiza inanıyoruz ve buna kafa yoruyoruz demişti ve dediklerini finansal olarak üzerine koyarak acikladiklari sonuclarla gostermis oldular ve bugünlere kadar güzel getirdiler.Umarim bundan sonra majör bir hata yapmadan oluşan bu pozitif sinerjiyi devam ettirebilirler..

Teknik olarak da zirveleri aşmak her zaman sancılı olmuştur.1.30$ i hacimli ne zaman geçebilirsek hissemizin temel olarak önünün açık olduğu gibi teknik olarak da kapilari açılmış olacaktır diye düşünüyorum.

Dususlerde önemli desteklerimiz sırasıyla 36.2x ve 34.5x seviyeleri..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

Sayfa 8/206 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •