Sayfa 50/59 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon
Arama sonucu : 468 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GEDZA - Gediz Ambalaj

1. Dün "birileri" iyi mal dağıttı biz de aldık...Bakalım aynı ekip devam mı yani burnumuzdan getirecek mi göreceğiz...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

2. Bekliyorum, bekliyorsunuz, bekliyorlar...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiğinizde ortadan kaybolmayan şeydir.

3. 2/3 ay tutsunlar 25 alti benim için 10 numara olur sagima bakıyorum soluma bakiyorum gedzaya dönüyorum çokta ucuz kalan yok gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet kaan Yazıyı Oku
    2/3 ay tutsunlar 25 alti benim için 10 numara olur sagima bakıyorum soluma bakiyorum gedzaya dönüyorum çokta ucuz kalan yok gibi.
    Hayirli aksamlar bir yere gitmedik cali arkasından uykuya dalmışım bir gün uyanırız uykudan saglikla kal belki beni unutmuş olabilirsin.slm.yaz arsanın uyanırım eskilerde benim gibi cali arkasinda olabilir veya satıp gitmişlerdi olabilir görüşme uzre gedza diyoruz uykuya dalıyoruz.ytd

5. Beklemeye devam...

6. Cemal abi arada ses ver zaten afiyet olsun...
     Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Hayirli aksamlar bir yere gitmedik cali arkasından uykuya dalmışım bir gün uyanırız uykudan saglikla kal belki beni unutmuş olabilirsin.slm.yaz arsanın uyanırım eskilerde benim gibi cali arkasinda olabilir veya satıp gitmişlerdi olabilir görüşme uzre gedza diyoruz uykuya dalıyoruz.ytd

7.  Alıntı Originally Posted by Cemal190757 Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan satmak mümkün değil cemal bey çalı arkasında bekliyoruz..

8.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    Bu fiyatlardan satmak mümkün değil cemal bey çalı arkasında bekliyoruz..
    Viper kardesim beklemeyen çorbayı içemezsin geç.istw seninle indekte ve bir kaç yerde sabırsızlıkla çok kaybettik artık hedefi görmeden satmak yok.kazancin ve sagligin daim olsun görüşmek uzre

Sayfa 50/59 İlkİlk ... 404849505152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •