Sayfa 800/805 İlkİlk ... 300700750790798799800801802 ... SonSon
Arama sonucu : 6437 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by net_ria Yazıyı Oku
    Şirketin, yıllardır vizyon dediği yatırım yapacağı arsaya onay bugüne kadar çıkmadı.
    Bu sirketin hatasi mi ?

2. Bu arazinin alindigi tarihteki fiyatina bir bak bir de bugun ku emsal fiyatlara.

En az %400 kar etti o is'ten ve GM oldugu icin kar etmeye devam ediyor.

3. Naz yapiyor namissiz 8.02 üstü aylık kapanışımizi alalim yolumuzu buluruz diye düşünüyorum. Kıt Kıtcı tahtacilar biraz daha tirtikladiktan sonra yoluna bakar heralde...
    2022 sonunda 9 tl görmüş 8-9 tldan ozaman maliyetlenen uzun vadeciler varsa 20 tl olsa enflasyona karşı kazancli olmayacaklar. 15 tl olsa oo ne çıktı derler halbuki neyse soylenecek cok sey varda hata bizde böyle tahtalarda uzun vadeden ziyade vurkacci olacagiz gelecek nesillerimize ve bize not olarak kalsin)

4. Evett velhasil hareket devam edecek mi yoksa duzeltme olacak mi ? Herkesin merak ettigi soru. 0.40 usd uzeri haftalik kapanis bizi usd grafikte dük olusumuna götürür. Hareket eski hareketlerine benzeyecekse 12 tllardan 1 ay civari bir yatay surece girmesi ve ardindan son bir yukari hareketle log H grafik ust kanalina yonelmesini ve mal dağıtımı yapılmasını beklerim. Oranin ustu 2 haftalik kapanis bizi usd zirvesine goturebilir. Zaten 12 tllarda yataya baglasa baya mal dokulur 20 tllarda uc bes yatirimci dahil kimseler kalmaz diye düşünüyorum. Oralarda nasil bir hikaye cikip mal dağıtılacak göreceğiz. İnsallah beni utandirir usd bazli zirvelerini de kirarak gider yukarı...

5. Bence şirket, likidite sağlayacılığı ile hacim arttırarak yıldız pazara girme hikayesi üretiyor

6. Sanirim onun icin suanki piyasa değerinin en az yaklasik 2.3 kati falan olmasi lazim..Sahsen benim beklentim dahilinde degil ama İnşallah olur.
     Alıntı Originally Posted by Nevser84 Yazıyı Oku
    Bence şirket, likidite sağlayacılığı ile hacim arttırarak yıldız pazara girme hikayesi üretiyor

7. Artık şartlar şirketin lehine dönüyor kasadaki para, hammadde fiyatlarindaki düşüş, degerli tl ve yatırım hikayesi ile bir ust boyuta gececek bence de.Beklentim bu satlara istinaden Sirket faaliyet kar marjlarini normal surecteki yuzde 12 seviyesine cikarabilirse ( Bu sene 1.2 mr civari ciro bekliyorum) 140 ml civari bir kar gelebilir. kasada 300 mlna yakin para ile 100 ml faiz geliri de gelse 240 ml civari bir karla usd bazli zirveye gidebilir. Bakalim yasayip gorecegiz...

8. Likidite sağlayıcı mevuzusu icin birsey diyemiyorum gecmiste Gedik halka arz sonrasi 2015 te likidite saglayiciligi yapmis 1 yil ve yatayda takılmış bir sene.

Sayfa 800/805 İlkİlk ... 300700750790798799800801802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •