Sayfa 318/1015 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: Viop LIX

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Seçimden sonra olabilir seçimden önce olmaz. Bu sefer RTE nin tüm sinir uçları oynandı hiç ses etmiyor. Ama kıyım bende bekliyorum.
    Hiç belli olmaz..!

SM-A336E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,802
    O sanayicinin batması gerekiyorsa batsın.10.000 sanayici yüksek kar elde edecek diye 85 milyon ,doların artışından sıkıntı çekemez.

Onlar KATMA DEĞERİ YÜKSEK ürün pazarlasınlar.Kolaya alışmışlar.Bedava kredi-yüksek kur..oh ne ala...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

3.  Alıntı Originally Posted by keremalkm Yazıyı Oku
    Hafize ve Mehmet şimşek defterinin kapanacağı(Hafize malulen emekli edilmişti) ve
    Borsada aşağı yönlü güzel bir ralli başlayacağını düşünüyorum..

Dolarda da 42...45 arası.. Sanayicilerin istediği hedefede yakın zamanda ulaşılacaktır..

Şimşek efendi yüzlerce sanayici yüksek faizle, iflasa getirmeye başladı, başardı..
    O sanayiciler yıllarca kullandıkları enflasyon altı ucuz kredileri ne yaptılar acaba? Öz kaynak mı yaptılar yatırım mı?
    Ağlayan hele iktidara yakın hiç bir sanayiciye inanmam. Kimse kusura bakmasın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,802
    MŞ görevden alınamaz..Alınırsa bu direk ülkenin havlu atması olur.TEK ŞANSIMIZ.Zaten NACİ ile güven kayboldu.Zar zor MŞ ile bunu kurmaya çalışıyoruz.

Eğer olur da cinnet geçirip MŞ görevden alınırsa 1.30 dolar endeks iyimser tahmindir.

Gerçi o kadar mübarek ülkedeyiz ki,ASLA OLMAZ, dediklerimiz oluyor.
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    O sanayicinin batması gerekiyorsa batsın.50.000 sanayici yüksek kar elde edecek diye 85 milyon ,doların artışından sıkıntı çekemez.

Onlar KATMA DEĞERİ YÜKSEK ürün pazarlasınlar.Kolaya alışmışlar.Bedava kredi-yüksek kur..oh ne ala...
    Aynen katılırım. Doların artışı vatandaşı fakirleştirmekten başka işe yaramadı. Son 2 senede hatta papaz krizinden sonra yaşananlar belli.

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    MŞ görevden alınamaz..Alınırsa bu direk ülkenin havlu atması olur.TEK ŞANSIMIZ.Zaten NACİ ile güven kayboldu.Zar zor MŞ ile bunu kurmaya çalışıyoruz.

Eğer olur da cinnet geçirip MŞ görevden alınırsa 1.30 dolar endeks iyimser tahmindir.
    Öyle bir durumda bir kkm iptal olur. İki yerlilerin döviz alıp satması yasaklanır. Ondan sonra ister düşük faiz ister borsa tercih edersiniz. Karaborsa dönemi başlar. Ben her ne kadar inciluzu yeterli bulamasam da istemem böyle bir şeyi.

7.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    İkinci parti şort 9837........hadi aptal pala..... aşağıya bas bakalım....
    Dayucuğum bi yemeğe gittim geldim nolmuş bi haber mi var, bizim pala dellenmiş
    9860 a yazıldım bende 2.cetonumu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Cevdet Akçay görevden alınacak dedikodusu var
    Mehmet Şimşek'e göre bu daha olası ama,
    bence seçimden sonra olur.
    Çünkü hafize işini soğutup, bir ay sonra harekete geçmişti reis.
    Cevdet Akçay'ın da iki sene önce ALi babacanla videosu var ayrıca.
    Cevdet Akçay bizden önceki yönetimin hatası demekle reisin hışmını çekmiştir.

Sayfa 318/1015 İlkİlk ... 218268308316317318319320328368418818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •