Sayfa 16/944 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon
Arama sonucu : 7552 madde; 121 - 128 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    46.72 mailyetten de zarara satmak ne biliyim

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    Formasyon çalışıyor, "paçadan çekme formasyonu"

Hadi hayırlısı, bekleyip görelim https://twitter.com/i/status/1755682816086442453
    ''Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol''

3.  Alıntı Originally Posted by z e u s Yazıyı Oku
    Hadi hayırlısı, bekleyip görelim https://twitter.com/i/status/1755682816086442453
    Yarısı hikaye bunun, çok iyi bekleniyorsa niye hiç bir aracı kurum çok iyi bilanço beklentisi raporlamadı? 3 milyarı öpüp başımıza koyacağız o da vergiden... HRC fiyatı da belli işte, 700 $ civarı.. Biraz para kazandıysak kapasite artışından...

Benim için iyi bilanço en az 6-7 milyar arasıdır.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Yarısı hikaye bunun, çok iyi bekleniyorsa niye hiç bir aracı kurum çok iyi bilanço beklentisi raporlamadı? 3 milyarı öpüp başımıza koyacağız o da vergiden... HRC fiyatı da belli işte, 700 $ civarı.. Biraz para kazandıysak kapasite artışından...

Çoğu gitti azı kaldı, yakında öğreneceğiz
    ''Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol''

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

Işık Ökte yi yıllardır takip ederim, güvenilir yorumları vardır, son günlerde hacimler yüksek. Marjlar çok yüksek olmasa da , Ereğlide son çeyrek satışlar iyi gözüküyor,yüksek faiz ortamında satış hacmi marjlardan daha önemlidir. YTD

6.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Işık Ökte yi yıllardır takip ederim, güvenilir yorumları vardır, son günlerde hacimler yüksek. Marjlar çok yüksek olmasa da , Ereğlide son çeyrek satışlar iyi gözüküyor,yüksek faiz ortamında satış hacmi marjlardan daha önemlidir. YTD
    Ben güveniyorum ama inanamıyorum. Umarım iyi bir bilanço görürürz...

7. Işık ökte A. Yeşilada Ö.Demirtaş M. Eğilmez falan hepsi aynı tavanın balığıdır.Sürüleri yönlendirerek para kazandırırlar efendilerine.Işık ökte nin dediği birtek şeyin doğru çıktığı vaki değildir.Üfürür.150 tl lerde iken tuprs üfürüyordu 2019 da.Sonrası malum.Ocak başından belli ralli yapan bir endeks var eregl de dostlar alışverişde görsün modunda bilançosu alev alev bir hisse olsa buralarda satış mı yer.7400 den kalkmış bir borsada en önde koşuyor 60 65 70 leri yakıyor olurdu.Güzel mal servisi yapılıyor yine .Berbat bilanço ve temettü vermiyorum haberleri ile ama endeks ile bağımlı ama bağımsız çok sert bir şekilde 1.25 deki dolar boşluğunu da kapayarak 1 dolarları test etmesi beklentisi içindeyim.Unutmayın siz bilançoyu açıklanana kadar bilemezsiniz ama büyük başlar aralık sonu ocak başı bilanço ellerinde olur.Açıklama meselasi büyük başlara hareket alanı açılması için bizim borsada böyle 2 ay gecikmeli olur oysa gelişmiş ülkelerde bilançolar hemen açıklanır.

Sayfa 16/944 İlkİlk ... 614151617182666116516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •