Sayfa 288/388 ÝlkÝlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,297 - 2,304 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1.  Alýntý Originally Posted by Chetuo Yazýyý Oku
    Önce hisse alýp satmayý kar etmeyi öðren de sonra diðer konularda yazmayý dene...
    Ben borsadan anlamam ama Tarih mezunuyum. Sen de bilmediðin þeyleri adam gibi söyle. Gizli bilgi diye cahilleri kekliyorlar. Bilmediðin konuda hele Tarihimizin kurucularina hakaret etmeden beynin varsa düþün.

2. Sevgili Fenerbahçeli arkadaþým,

Senin iþlemlerinin çoðu FOMO, Fearing Of Missing Out. Türkçesi ile Sazan Ataðý. Bu þekilde para kazanamazsýn ama tecrübe olur...
    Dil aslandýr, yatar eþikte...

3. Okuduðun tarihi kim yazmýþ? Onu da araþtýr bir...

Ayrýca borsadan anlamýyorsan neden uðraþýyorsun? Anlamýyorsan demek ki paran bol, daðýtýyorsun...

Belki de anladýðýn bir konuda ýsrar etmelisin...

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Ben borsadan anlamam ama Tarih mezunuyum. Sen de bilmediðin þeyleri adam gibi söyle. Gizli bilgi diye cahilleri kekliyorlar. Bilmediðin konuda hele Tarihimizin kurucularina hakaret etmeden beynin varsa düþün.

4. Arkadaþlar,

Tüm bu gereksiz konuþmalarý görmezden gelelim...

Sn. Hissedarxd yazmýþtý. Bu hacimde bir operasyon neden yapýldý? 3 Milyar Lira bu yüksek faiz ortamýnda neden harcandý? Ýþin püf noktasý bu. Ben de ayný sebebi merak ediyorum...

Cevabýný yakýnda öðreneceðiz inþallah...

**bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür...

6. Mýsýr var mý sende?

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    **bu kadar cehalet ancak tahsil ile mümkündür...

7.  Alýntý Originally Posted by Chetuo Yazýyý Oku
    Okuduðun tarihi kim yazmýþ? Onu da araþtýr bir...

Ayrýca borsadan anlamýyorsan neden uðraþýyorsun? Anlamýyorsan demek ki paran bol, daðýtýyorsun...

Belki de anladýðýn bir konuda ýsrar etmelisin...
    Peki çeto senin öðrendiðin bu derin gizli tarihi kim yaþadý ve yazdý ve seni kim kekledi Tarih profesörleri bile bilmiyor ama senin takip ettiðin ve seni salak yerine koyan bu derin tarihçiler kim ;) soyle de bilelim

8. Araþtýr öðren, tarih senin ilgi alanýn deðil mi?

Yüksekten alýp, sürekli zararla sattýðýný da göz önüne alýrsak senin açýndan pek de parlak bir gelecek yok borsada...

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Peki çeto senin öðrendiðin bu derin gizli tarihi kim yaþadý ve yazdý ve seni kim kekledi Tarih profesörleri bile bilmiyor ama senin takip ettiðin ve seni salak yerine koyan bu derin tarihçiler kim ;) soyle de bilelim

Sayfa 288/388 ÝlkÝlk ... 188238278286287288289290298338 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •