Sayfa 144/924 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 7387 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Ak niye alıyor peki, bunlar kafa karıştırmak için Mittal izlenimi vermiş olabilr mi?

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ak niye alıyor peki, bunlar kafa karıştırmak için Mittal izlenimi vermiş olabilr mi?
    AK almiyor. Mittal satisina benziyor bu. Anlasilan yine temettu alamayacagini anlayinca satiyor...

share.matriksdata.com/shareMatriks.aspx?image=202402221513016729

3.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Arkadaş senin aklın sıra bizi çekmeye çalıştığın yolların taşlarını döşeyenlerin ciğerlerini bilirim ben.Tamam mı ?
    O yolları kullananları da.Anladın.? Küfür eden olursa o onun ********liği ve seviyesidir.

Çok çamur adamsın be fedor. Bana küfür etmek istiyorsun ama başkalarını gazlıyorsun.Ayrıca şu güya yeni gelip de ilk mesajında bana saran arkadaş sensin sanırım. Bilgisayar müh. imişsin ya.? hı? Olur o kadar.
    Ahahaha evet ben fedorum. Ama kader kardeşliği anlamında. Neticede aynı tarihlerde eregl almışız üç aşağı beş yukarı.

Sevgili Mathias, ben 2 senedir forumu takip ediyorum. Kaç kez burada tartışmalarınız oldu onu da biliyorum. Fedor'u tanımam. O da beni tanımaz. Senin şahsın da beni ilgilendirmiyor. Ama yaptıkların saygısızlık.

Elinde eregl olmadığı halde burada millete sürekli akıl verip şov yapıyorsun, bilgiçlik taslıyorsun. Her şeyin bir edebi adabı vardır. Bizim senin kazancınla işimiz yok. Sen de bırak bizi gidelim ağam. Bugün kaybederiz yarın kazanırız. Baktık olmuyor satar gideriz. Sen niye sardın ki bu ereglicilere?

4. Verdim 3 te 2 sini kafam rahat. Bilanço ve satışın bitmesini beklerim. Herkese bol hayırlı kazanç.

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    işine git mathias, küfür tarzım değil, orada durumu izah etmek için vurguladım, dediğin aklımdan bile geçmedi. Sana küfür etmek de istemedim hiç. Ayrıca sensin çamur, insan gibi ara konuşalım dedim onu bile yapamadın. ALLAH'ından bul... Sen sanıyorsun ki herkes senin gibi art niyetli arasan konu bu kadar uzamayacaktı. Çarpıtmakta üstüne yok tıpkı vermediğim sözü vermişim gibi yanstışında olduğu gibi, ekran görüntüsü atamadın.

Yeni gelen arkadaş da ben değilim. Öyle olsa yönetim bunu anlar. Arkadaş incelik yaptı duygularını paylaştı....

Sustum tekrar herkesten özürrrr

Erkek!! gibi verdim dediğin telefon bile dummy telefonda kayıtlı kullan at no. Kim bilir kaç numaran var. Sahi forumda kaç nickin var? vpn falan değiştir değiştir giriyorsundur. ? Köpürt babam köpürt .

Senin amacın para kazanmak falan değil.Ahanda bunu da herkesin içinde yazıyorum buraya.

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    işine git mathias, küfür tarzım değil, orada durumu izah etmek için vurguladım, dediğin aklımdan bile geçmedi. Sana küfür etmek de istemedim hiç. Ayrıca sensin çamur, insan gibi ara konuşalım dedim onu bile yapamadın. ALLAH'ından bul... Sen sanıyorsun ki herkes senin gibi art niyetli arasan konu bu kadar uzamayacaktı. Çarpıtmakta üstüne yok tıpkı vermediğim sözü vermişim gibi yanstışında olduğu gibi, ekran görüntüsü atamadın.

Yeni gelen arkadaş da ben değilim. Öyle olsa yönetim bunu anlar. Arkadaş incelik yaptı duygularını paylaştı....

Sustum tekrar herkesten özürrrr
    Ya valla kusura bakma seni de töhmet altına soktuk istemeden. Ben ne bileyim bu mathias gibilerin neler kurgulayabileceğini? Adam beni sen yaptı 🤣 Ya mathias hayal dünyasında gezinmeyi bırak. Fedoru tabi ki savunurum çünkü 2 senedir ben de ve bize benzer birçok kişi eregl yüzünde saçı sakalı ağarttı. Bu enflasyonda dişinden tırnağında arttırarak şurada birikim yapmaya çalışıyoruz.

He ben kaç kere sattım lot arttırdım maliyet düşürdüm vs o ayrı da neticede en uzun yolculuğu bu hissede yaptık. İkimizin aynı kişi olduğunu sanıyorsan yaz hisse.net e versinler yanıtını.

7. vallahi hastasın sen
    Gerçekten hiç normal değilsin.

Sana sonu 80 14 le biten bir no verdim... dummy falan değil... O nuamra üzerinden buradan görüştüğüm arkadaşlarım var... Dummy miiş arasan karşına bir adam çıkacak ara...

8. Ergen misiniz nesiniz, telefon vermeler falan. Şaşırtmayan tahtacı gene düşürüyor, foruma bakıyorum ne oldu ki diye, kaç sayfa olmuş, ama gel gelelim karşılıklı dalaşma. Engellemek te istemiyorum, güzel paylaşımlarınız oluyor ama lütfen lüzumsuz sayfa doldurmayın.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

Sayfa 144/924 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •