Sayfa 519/831 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 6647 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,262
     Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    1.000 lira hayırlı uğurlu olsun.

Tarihte Bugün.
    Saatli Maarif Takvimi
    22 Şubat 2024.

Froto 1.000 lira sınırını aştı.

Kız ismi: KugaSu
    Erkek ismi: PumaCan

Yemekler:

Tavuk sulu Mazut çorbası
    Radyatör ızgara et
    Dingil pilavı
    Ara gaz salatası
    Retarderde titrek keşkül
    Dingiller egeenden frenler bfrenden deseniz iyiydiOnlar da nasiplenirdi onları da tatlı sınıfından menüye ekleseydinizbilanço bugün gelecek diye biliyorum frotoda!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Normal şartlarda 70-80 tl temettü bekliyordum, enf. mehasebesi duran varlık artışıyla kârın bir kısmı amortismana gidecek diye düşünüyorum. Kârlılıkta düşüş f/k artış ancak FD/favök, pd/dd kaydadeğer düşecek bence.

Bakalım bu akşam ttrak da ne oluyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Dingiller egeenden frenler bfrenden deseniz iyiydiOnlar da nasiplenirdi onları da tatlı sınıfından menüye ekleseydinizbilanço bugün gelecek diye biliyorum frotoda!
    Dingilde bizim, kaportada
    hisse fiyatı iyi bir faaliyet karı ile taçlanırsa ne mutlu bize
    23 eurodan başlayan yükseliş 30 euroyu geçti nereden baksan %30
    iyi para

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    EV'nin itici gücü çin ve avrupa yani nüfüsu yoğun olan bölgeler. Amerika'da alışkanlıklar ve mesafeler farklı olduğu için orada adaptasyon daha geç olabilir. Amerikan şirketlerinin travması geçmişte japon şirketlerinin amerikayı istilasıydı. Bu nedenle paldır küldür bu işe girdiler.

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    bilanço bugün gelecek diye biliyorum frotoda!
    Bilanço 28 şubatta gelecek.

6. Sevgili fordum geçen hafta tofaş açıkladı mis gibi , diğer kardeşin traktör az önce açıkladı cillop gibi , artık büyük ağbi sahne senin hadi bakalım hayırlısı gel 28 şubat 🇹🇷🇹🇷

7. Merhaba arkadaşlar emin olamadım takip eden paylaşırsa sevinirim 985 de gap mı var

Sayfa 519/831 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •