Sayfa 315/359 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
Arama sonucu : 2872 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: ATATP - ATP Ticari Bilgisayar AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    bu kadar kağıdı baskılamak nedir ? psikolojiyi yönetmek baya zor oluyor . güzel bi haber at hadi atatp
    bu tür baskıların sonucu oluşan patlama büyük olur...bakalım ne zaman patlayacak ?? sinirler ile oynuyorlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. atatp de yapay zekanın kralı var...her yönden çok donanımlı..ama tahtalarda bazen başka şeyler dönebiliyor...tahtada istemedikleri kişileri dökmek için baskı kurabiliyorlar....biz de bu baskının bitmesini bekleyeceğiz başka çare yok...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    atatp de yapay zekanın kralı var...her yönden çok donanımlı..ama tahtalarda bazen başka şeyler dönebiliyor...tahtada istemedikleri kişileri dökmek için baskı kurabiliyorlar....biz de bu baskının bitmesini bekleyeceğiz başka çare yok...
    Dostum YKB mal devrediyor gibi biliyorsun eylülden beri 2 milyon üzerimde lot aldı 95 civarı maliyet

4.  Alıntı Originally Posted by Srkn37 Yazıyı Oku
    Dostum YKB mal devrediyor gibi biliyorsun eylülden beri 2 milyon üzerimde lot aldı 95 civarı maliyet
    mal devretmek isteyen hazır tüm teknoloji hisseleri uçarken verir coşkuyu , bofanın yolunu açar, 140 dan üçgünde 200 bin verene kadar 160-170 bandına atıp tavandan uçana kaçana milyon lot verir.

5. Sayın hissedar01 O vakit amaç nedir ??

6.  Alıntı Originally Posted by hissedar01 Yazıyı Oku
    mal devretmek isteyen hazır tüm teknoloji hisseleri uçarken verir coşkuyu , bofanın yolunu açar, 140 dan üçgünde 200 bin verene kadar 160-170 bandına atıp tavandan uçana kaçana milyon lot verir.
    Aslında demek istediğim karşılayan var malı alan ve virman yapan var anlamında söylemek istedim ciddi sıkıcı bir baskı YKB eylülden beri 2 mly lot aldı eğer böyle devam edecekse ki, sanmıyorum haftalık takasa baktığımda yatırım fonları 320 Bn, city 239 Bn mal almış devir edilmiş YKB 187 Bn çıkışı var

7. Aylık değişim ise
    Alış
    yatırım fonları 703 k
    Cıty 237 k
    Emeklilik 95 k

Satış
    YKB 185 k
    İş 172 k
    Deniz 119 k

Sayfa 315/359 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri