Sayfa 835/1002 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon
Arama sonucu : 8013 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,460
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Dostlar alışverişte görsün.
    Dediğiniz gibi göz boyama İsveçin NATO üyeliğine onay f.16 tamam ellerinde halk bank kozu var...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Dediğiniz gibi göz boyama İsveçin NATO üyeliğine onay f.16 tamam ellerinde halk bank kozu var...

SM-M346B2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O da hikaye, 10 sene ABD'de böyle bir dava sürmez.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Bizim millet için ev ve araba çok önemlidir.

Bunları yapacak iktidarın an....am....koyar.
    Onlar 3-4 sene bir koysun sonrasında bakarız derler bakarsın ondan hoşlanıyordurlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    Dolarda gece gece hareketlilik var. 31.40 Tl ye gelmisiz..devami gelirse vaziyet alinir..

31.69 kırmızı çizgimiz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Eğitim zeka ülkenin temel taşıdır. YouTube de İsviçre ye gezmeye giden biri sayesinde İsviçrenin makine çağı öncesi kullanmış olduğu ahşap el aletlerini engelli ahşap tekerlekli sandalyeyi görünce demek ki adamlar şartlar bu kaderimiz bu dememiş çalışmışlar işlerini hangi aletler kolaylaştırır düşünmüşler ve yapmışlar. Şimdi biz adamlar uzaya giderken atomu parçalarken. Bitmeyen dış güçler ile mücadele ediyoruz ne hikmetse bir türlü de bitmiyor. Bu nasıl bir güçse 20 senedir akp ve RTE ile uğraşıyor ve bir türlü de iktidar dan indiremiyor.

7. Bir çok şirketlerden tut vatandaşa kadar eğer batık ve hâlâ yüzmüyor değilse ben hiç bir şey bilmiyorum. Bankacılık sistemimiz sağlam diyorlar. Geçmişteki Yunanistandaki olan bizde olsun sağlam mı görürüz. Bankacılık sektörü de işine geldiği takdirde ekonomi yönetimi ile paslaşıyor bir ara MB den düşük faizli borç alıp iki üç katı faizle borç veriyorlardı. O sayede devasa kâr elde ettiler. Enflasyon karşısında ettikleri kâr biraz düşük olabilir ama en azından çoğu sektörden iyi bu kâr. Hastalığın en iyi tedavi yöntemleri önce doğru teşhis. Ancak bu şekilde hasta iyileşir. Bizim Dr psikiyatri servisinden kaçan biri onunla tedavi de kısa sürede sonlanır.

8. Ben ülkeye şöyle bakıyorum. Kumar borcu yüzünden önce evini sonra arabasını kaybetmiş birinin o araba ve evi icradan satın alan kişinin insafıyla evde oturuyor arabaya biniyor. Daha sonra icra memurları yine gelmiş evdeki tüm mobilya ve beyaz eşyaları haciz etmiş yediemin olarak ev sahibine bırakmış. Halkımız da o kişinin hala zengin biri olduğunu zannediyor. Eve gelen icra memurlarını muhtemelen misafir zannediyor.

Sayfa 835/1002 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845885935 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •