Sayfa 306/388 ÝlkÝlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,441 - 2,448 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Hiç olmadý ise hissede olanlardan ne istiyorsunuz?
    Neden durmadan olumsuz fikirlerinizi hissede olmamanýza raðmen paylaþýyorsunuz

2. Ben forumda art niyetli kimseyi görmedim. Bu arada geçen sene hisse 33ken , endeks yüzde 50 artmýþken, cante 50 olmuyorsa, olumsuz yorum yapýyor dediðiniz arkadaþ da haklý bence. Hisse ucacaksa hep beraber efsane hisse müthiþ diyelim hergun.

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --þuna söyleyecek sözüm, anlatacak palavram kalmadý de; ya da sus...
    Palavra ?!

Þirketin kamuya açýkladýklarýnýn yorumu haricinde tek bir yazýmý göster. Bak 1 tane...

Tek...
    Gerçek, siz ona inanmaktan vazgeçtiðinizde ortadan kaybolmayan þeydir.

4. Elinde hiç hissesi olmamýþ birinin, 7/24 burada bir þeyler yazýyor olmasýný normal karþýlayanlara yazýyorum, bu iþi býrakýn gidin...Size göre deðil buralar. Ha, belki de hepiniz ayný ekiptensiniz o da mümkün. Valla benim için sýkýntý yok, ben 1 TL ye düþse de para kazanýrým hangi hisse olursa olsun.

The end !

5.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    [B]

--adý geçen þirket, sahada petrolün direk üretimi ile ilgilenmiyor, yardýmcý iþler yapýyor; geri hizmetlerde (yardýmcý hizmetlerde) çalýþýyor;
    Eski þirketin güncel olmayan sitesi eksik bilgi içerebilir. 2 Aralýk'ta atýlan KAP'ta "Söz konusu þirket Venezuela'da yer alan ve 4 sahadan oluþan üretim bloðunda toplam 171 kuyudan oluþan hafif ve graviteleri 18° ile 60° API arasýnda deðiþen orta ham petrol üretimine sahip alanda Kalkýnma Planý çerçevesinde PDVSA adýna üretim faaliyetlerini gerçekleþtirecektir." þeklindeki ibareden ben petrol üretimini anlýyorum. Lisans/çalýþma izni alýp þirketi üretim de yapabilen þirkete dönüþtürecekler sanýrým.

6. Eðer þirketin Venezuella daki operasyonu gerçek ise bu çocuk okur.Filmin sonunu bende çok
    merak ediyorum.Ancak yok Venezuella iþi yalan oldu.Gerçekleþmiyor da diyebilirler,Ben kendi
    adýma bu riski alýyorum.Maliyeti de oldukça düþürmeyi baþardýk.Gelinen noktada ODAÞ ta enteresan
    iþler oluyor.Þubat ayý içinde 3 kurumun aldýðý mal miktarý oldulça yüksek.Yatýrým fonlarý ve emeklilik yatýrým fonlarýnýn
    aldýðý miktar 20 milyon lot un üstünde.Ýsteyen bakabilir.

7.  Alýntý Originally Posted by Hissedarxd Yazýyý Oku
    Yok, çaresizlik deðil...Burada biri var, bir þey yazdýðýn zaman insanýn tüm psikolojisini bozan karþýlýklar veriyor...Þahsen benim yazmama nedenim bu...
    Bir kere olsun þaþýrttý mý ? Hayýr...Ne zaman yazsam þýp diye damlýyor haysiyetsiz...Utanmadan sýkýlmadan "hiç olmadý" demiþ bir de...Yüzsüzlüðün nirvanasý !

***Bu baþlýktaki son yazýmdýr...

8. geçenlerde maduro ile hakan fidanýn venezuellada videosu vardý. c.baþaný ya seçimden sonra yada ramazan bayramýndan sonra venezuellaya gidecekmiþ sanýrým. orda enerji maden anlaþmalarý imzalanacakmýþ. sanýrým tahtacý bu haberi bekliyor arkadaþlar. biraz da daha sabýrla bekliyelim. güzel günler yakýn .

Sayfa 306/388 ÝlkÝlk ... 206256296304305306307308316356 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •