Sayfa 371/995 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon
Arama sonucu : 7957 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkes benim gibi 5.000 lot satıversin yoksa tahtacı götürmeyecek, Fedor sıra sende elini korkak alıştırma! Hadi tahtacıyı bekletmeyelim
    Hahahaha...
    fedor satmaz üstüne daha alır

2.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Çizdirdiler karizmayı şimdi toparlamaya uğraşıyorlar bence …

Benim en çok takıldığım konu , iyi niyetli olsalar idi , geçen yıl da bu yılki gibi sembolik de olsa 45 kuruş temettü verebilirlerdi ama vermediler , Ereğli temetttü hissesi algısını bile isteye bozdular …

Geçen yıl sembolik bi temettü etkisi inan çok farklı olabilirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum

Ama sonuçta Oyak a güvenim kalmadı , artık trade dışında Ereğli & isdmr zor alırım … şu an var ama trade için aldım uzun uzadıya tutmam
    Belkide bunları yapmasa mittal gitmeyecekti..

3.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Belkide bunları yapmasa mittal gitmeyecekti..
    İyi mi oldu gitmesi? Mittal varken bu hisse zirvelerini gördü, mittalin gitmesi yatırımcısını perişan etti.

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İyi mi oldu gitmesi? Mittal varken bu hisse zirvelerini gördü, mittalin gitmesi yatırımcısını perişan etti.
    Ereglinin bu duruma düşmesinin mittalin gitmesinden olmadığını sizde biliyorsunuz ,dünyada demir endeksinde, hrc v.s. sorun var...

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Geçen gün demiştin ya, öyle bir şey olursa ben bile alırım. Öyle bir şey olur ki sen bile alırsın
    4 hafta önce götürüyorlar ama dediğin Kocaer'e şimdi manipülasyon mu yapıyorlar dedirtir adama, burası borsa, sen benden daha iyi biliyorsun, kat ve kat tecrübelisin..

6.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ereglinin bu duruma düşmesinin mittalin gitmesinden olmadığını sizde biliyorsunuz ,dünyada demir endeksinde, hrc v.s. sorun var...
    Evet aynen söylediğiniz gibi. Bu durumda mittalin gitmesinin ardında da başka bir sebep aramamak lazım

7. Bir devlet teşviğine, bir vergiye, bir habere bakar her şey! Bir bakmışssın %50 gitmiş, aa buradan girsek mi derken şak bir %50 daha...

Ama tabii bekleyen bekleyebilir keyfine kalmış, alan bunun için mi almalı hisseyi, gerçi bekleyen bunu mu beklemeli orası da tartışılır...

Biz bekliyoruz bekleyeceğiz zaten birileri mecbur bekleyecek

Üzgünüz ama buradayız!

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Geçen gün demiştin ya, öyle bir şey olursa ben bile alırım. Öyle bir şey olur ki sen bile alırsın
    4 hafta önce götürüyorlar ama dediğin Kocaer'e şimdi manipülasyon mu yapıyorlar dedirtir adama, burası borsa, sen benden daha iyi biliyorsun, kat ve kat tecrübelisin..
    Sen eksik okuyorsun yahut ben tam ifade edemiyorum

Mittal ne var ne yok satacak ve bu durum hissede satış baskısını ortadan kaldıracak dedim. Bu kısa vadeli bir trade fırsatıydı. Bunu da değerlendirenler oldu. Bunların hepsi gerçekleşti. Sen de gördün.

Kocaer özelinde ise geçmiş mesajlarıma bakman gerekiyor. Manipülasyonun başladığı zaman yazdım, fiyat 25 ler civarıydı. Bu durumun benim bakış açımı değiştirmeyeceğini o ilk mesajımda da yazdım. Ne oldu? Manipülasyon oldu fiyat x2 yaptı. Benim duruşum değişti mi? Hayır. Ne dediysem o zaman hala aynı şeyi söylüyorum. Dikkatli takip et beni lütfen

Bana kimse bir şey dedirtemez. Tespitimi yaparım, genelde haklı çıkarım. %20 yanılma payım tecrübe ile sabittir. Bunu da yıllar önce söylemiştim, ama elbette hatırlanmaz, unutulur. Bu başlıkta manipülasyona alet olanların hiçbiri şimdi yok. Bazıları fenomen bile oldu, space odalarında hala ahkam kesiyorlar. Onlar portakalda atomken, biz karabükte hadde işlerini takip ediyorduk. Herkesi kandırabilir, beni ıııhhh...

Tek ve son cümle, ama defalarca tekrar eden cümle. Ton başı kar 150 doları aşmadıkça, bu başlıkta daha çok arşiv olur. Başka bir şey takip etmenize gerek yok. 150 doları aşsın gelin konuşalım

Sayfa 371/995 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •