Sayfa 552/658 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 5261 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. sevgili kazançkapısı sana da tavsiyemdir TGSAS araştır.. 21 liradan beri berkosan hala beklityorum. tabi azalttım baya. atattp olsun burası olsun sizin tespitleriniz ile almıştım. teşekkür ederim.

2. borsada güzel hisse çok...keko hepsine yetişemiyor dostlar...mecbur ellerimizdeki ile yetinmek zorunda kalıyoruz..ne zaman elimizde hisse biterse o vakit de yeni araştırmalara giriyorum...son iki aydır takipçi dostlarımdan yeni hisse talebi baskısı var...önce elimizdekinden maximum faydalanmalı...ardından da gereği düşünülür...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    borsada güzel hisse çok...keko hepsine yetişemiyor dostlar...mecbur ellerimizdeki ile yetinmek zorunda kalıyoruz..ne zaman elimizde hisse biterse o vakit de yeni araştırmalara giriyorum...son iki aydır takipçi dostlarımdan yeni hisse talebi baskısı var...önce elimizdekinden maximum faydalanmalı...ardından da gereği düşünülür...
    Yeni hissemiz yine berkosan olurdu dostum..
    Atatp 30 larda nasıl inandık bugün kapısında kuyruk varsa berkosan içinde ümitliyim..

4.  Alıntı Originally Posted by karacabey60 Yazıyı Oku
    sevgili kazançkapısı sana da tavsiyemdir TGSAS araştır.. 21 liradan beri berkosan hala beklityorum. tabi azalttım baya. atattp olsun burası olsun sizin tespitleriniz ile almıştım. teşekkür ederim.
    Tgsas yüksek takipçili biri paylaşmış sanırım,incellemedim..
    Bereketini gör dostum,inş kazanmaya devam edeceğiz..

5. bofa nın elinde 19 tl maliyetten den 200 k var bofa ne zamanki bundan aşağıya düşer maliyeti yükselir ve biraz ivme hızı alabiliriz.
    elindeki malı bitimesini bekliyor snaırım tahtacı diyelim ve izleyelim ytd....

6.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    bofa nın elinde 19 tl maliyetten den 200 k var bofa ne zamanki bundan aşağıya düşer maliyeti yükselir ve biraz ivme hızı alabiliriz.
    Çok miktar değil..biraz iştah gelirse o mallar biter...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by why-not Yazıyı Oku
    bofa nın elinde 19 tl maliyetten den 200 k var bofa ne zamanki bundan aşağıya düşer maliyeti yükselir ve biraz ivme hızı alabiliriz.
    150-200 hep bırakır..bofa alıma yönelir yarın..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    150-200 hep bırakır..bofa alıma yönelir yarın..
    bende aynı düşüncedeyim tek sıkıntı yarın Cuma genel bir satış günüdür. ytd.

Sayfa 552/658 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •