Sayfa 546/798 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 6378 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri ( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IX

1. BU makasa bir de dövizde alışa hükümet ek stopaj getirir mi?
    KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Sadece Kendi Düşüncelerimdir. Buna göre işlem yapmayınız.

2.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    Yarın bankalar kapalı. Çarşıdaki hareket fazlalaşabilir.
    evet h.sonu tahminim yukarda seyir

3. sn.vırtue , Aktif fx alım- satım için uygun. Ben alıp satmayan stokçuyum. Bugüne kadar özel bankacılık şb.den watsap talimatıyla swıft yapıyordum. Şimdi paraları çukura çekince özel müşterilikten gn. md.lük şb.ye devretmişler. Islak imza istediler. Ücretsiz swıft yapıyoruz diyorlar ama karşı banka kesinti yapıyor.

Doları ptt den çekebilirmiyim veya paratik bir yolu varsa başka bir bankaya ücretsiz nasıl gönderebilirim. Yoksa gidip elden alacağım ama 500 dolar için bile 3 gün sonraya randevu veriyorlar.

Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    NADİR USD/TL 32,9400 â–² 33,0500

3000 doları Aktif fx den 32.38 den tesadüfen aldım. Dün 32.15 den almamıştım.

Bir saniyeliğine biri sattı sanırım. Yoksa 32.51 idi.

Son kuruşumuzla da Seçime hazır hale geldik...

4.  Alıntı Originally Posted by virtue Yazıyı Oku
    BU makasa bir de dövizde alışa hükümet ek stopaj getirir mi?
    seçimden sonra itinayla stopajlar yükseleceği çok açık. Hatta önceden alınmış fonlardan elde edilecek kazançlarda bile yeni oranı uygulayabilirler. Sonuçta tüm hukuk ellerinde.

5. İşte bu nedenlerle evdeki kuş daldaki kuştan iyidir diyorum. Alınteriyle kazanılan para ürkek oluyor. Kolay yoldan elde edilen için endişeye gerek kalmaz. Nasıl olsa yine kazanırlar.

Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    sn.vırtue , Aktif fx alım- satım için uygun. Ben alıp satmayan stokçuyum. Bugüne kadar özel bankacılık şb.den watsap talimatıyla swıft yapıyordum. Şimdi paraları çukura çekince özel müşterilikten gn. md.lük şb.ye devretmişler. Islak imza istediler. Ücretsiz swıft yapıyoruz diyorlar ama karşı banka kesinti yapıyor.

Doları ptt den çekebilirmiyim veya paratik bir yolu varsa başka bir bankaya ücretsiz nasıl gönderebilirim. Yoksa gidip elden alacağım ama 500 dolar için bile 3 gün sonraya randevu veriyorlar.
    a bankasından aracı kurumun a bankasındaki hesabına ücretsiz havale. aracı kurumun hesabından b bankasına havale şeklinde

7. çarşı aylardır mb kurundan aşağı satıyordu.. yazdım burada da.. döviz isteyen toplayacaktı..
    şu anda geçen seçim gibi ikili kur oldu.. bakalım mb kuru mu yukarı gidecek çarşı mı aşağıya gelecek..

8.  Alıntı Originally Posted by canlı Yazıyı Oku
    sn.vırtue , Aktif fx alım- satım için uygun. Ben alıp satmayan stokçuyum. Bugüne kadar özel bankacılık şb.den watsap talimatıyla swıft yapıyordum. Şimdi paraları çukura çekince özel müşterilikten gn. md.lük şb.ye devretmişler. Islak imza istediler. Ücretsiz swıft yapıyoruz diyorlar ama karşı banka kesinti yapıyor.

Aktifin yan kuruluşu olan UPT ile.
    https://www.uption.com.tr/bireysel

Yurt İçi Yabancı Para Transfer (USD/EUR): SWIFT OUT, UPTION IN! Yurt İçi Yabancı Para Transferi özelliği ile Aktif Bank ve Vakıfbank'daki USD ve EUR döviz cinsindeki IBANlara 7/24 anlık para transferi yapabilirsin. İstersen bu işlemleri kaydedebilir, sonraki işlemlerini kayıtlı işlemlerden seçerek tekrar hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsin.

Sayfa 546/798 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •