Sayfa 7/421 ÝlkÝlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 3363 madde; 49 - 56 arasý.

Konu: ULKER - Ülker Bisküvi

1. Çimento fiyatlarý Usd bazlý ortada
    Kakao rallisi dolayýsýyla çikolatalý ürünlerdeki fiyat artýþý ortada
    Ýnþaat sektörünün fiyat elastikiyeti ortada
    Gýdalarýn fiyat elastikiyeti ortada
    Halkýn alým gücü düþtü diyordu bak çimentolar bunu gösteriyor. Türk Halký Ülker ürünlerini kullanýyor, kullanacak. Gýda dedektifi ve starbucks açýklamalarýndan medet umana ne desen boþ zaten.

DOXA, kendisi eskiden bu topikte yazardý...þimdi X de yazýyor, geçen sene bir ara, ÜLKER gurubunun bilançolarý masa baþýnda yazýlýyor babýnda bir þeyler söylemiþti...ve ben çok sinirlenmiþtim.. bu laf, büyük laf...ilerisini düþünmüþtür muhakkak...

3.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    büyüme sektörün büyümesinin altýnda ise, satýþta zorlanýyordur...

Yuzde kaç kapasite ile çalýþýyor

4.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    büyüme sektörün büyümesinin altýnda ise, satýþta zorlanýyordur...
    Aferin Goody sürekli fabrika kapatýyor dünyada, Türkiye’de de satýþta zorlanýyor. Brisa ve petlas tur bindirdi. 28 tlden bugüne neden sürekli Goody övüyorsun o zaman? Goody lastik sektörünün nokiasýdýr. Tahtacýnýn malýný mý pazarladýn yoksa orada?

Alýntý Originally Posted by EÞNAS Yazýyý Oku
    Aferin Goody sürekli fabrika kapatýyor dünyada, Türkiye’de de satýþta zorlanýyor. Brisa ve petlas tur bindirdi. 28 tlden bugüne neden sürekli Goody övüyorsun o zaman? Goody lastik sektörünün nokiasýdýr. Tahtacýnýn malýný mý pazarladýn yoksa orada?
    sen de alma...

6.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    DOXA, kendisi eskiden bu topikte yazardý...þimdi X de yazýyor, geçen sene bir ara, ÜLKER gurubunun bilançolarý masa baþýnda yazýlýyor babýnda bir þeyler söylemiþti...ve ben çok sinirlenmiþtim.. bu laf, büyük laf...ilerisini düþünmüþtür muhakkak...
    Aynen büyük laf...deet kurumlarina iftira....hapse.kadar yolu var...

Yalan bilgi yayama sucuda var artik....

7.  Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    Goody bilançolarý masa baþýnda yazýlýyor. Ben yazýyorum hatta.

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    Grup’un 31 Aralýk 2023 tarihi itibarýyla toplam çalýþan sayýsý 9.794 olup, bu sayý içerisinde 2.172 taþeron çalýþaný
    bulunmaktadýr
    (31 Aralýk 2022: 9.489, taþeron çalýþan sayýsý: 1.914).

TÜÝK gýda fiyat endeksine göre ise ülkede gýda fiyatlarý yüzde 72 artýþ gösterdi.

satýþ hacmi %3 artmýþ...9.bin ton.

negatif uyumsuzluklar....
     Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    asgari ücretin

2022
    ÝÞVERENE TOPLAM MALÝYET (*) 5.879,70
    ÝÞVERENE TOPLAM MALÝYET (*) 7.603,43

2023
    ÝÞVERENE TOPLAM MALÝYET (*) 11.759,40
    ÝÞVERENE TOPLAM MALÝYET (*) 15,762.04
    asgari ücretin maliyeti %105 civarýnda artmýþ, iþçi sayýsý da epey artmýþ, ama iþçilik gideri geçen yýla göre çok çok az artmýþ...helal olsun demek lazým...

Sayfa 7/421 ÝlkÝlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •