Sayfa 8/71 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 57 - 64 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

1. Ben bu akşam seansında bu hisseyi yanlışlıkla aldım satayım derken sans kapandı ,nasıl satabilirm beni bilgilendirir misiniz bu tarz senetlerde hiç işlem yapmadım ve mutlaka satmak istiyorum içimi korku kapladı

2. Niye aldin ki

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by woodoo06 Yazıyı Oku
    Niye aldin ki

sorma gitsin yanlışlıka aldım nasıl satarım bana yardım eder misin ?

4. Bu firma batacak, satmam lazımcılar geldiyse hedef yüksek demektir

Alıntı Originally Posted by Neptune Yazıyı Oku
    Bu firma batacak, satmam lazımcılar geldiyse hedef yüksek demektir
    İnşallah inşallah

6. Ooo o kadar yukselecekki patronun dedigine gore 2017 de borsanin en gozde hissesi olacakti 2011 den buyana acayip yukseldi zaten

Alıntı Originally Posted by Sena Yazıyı Oku
    Ben bu akşam seansında bu hisseyi yanlışlıkla aldım satayım derken sans kapandı ,nasıl satabilirm beni bilgilendirir misiniz bu tarz senetlerde hiç işlem yapmadım ve mutlaka satmak istiyorum içimi korku kapladı
    bende bu METAL i 2009 yılında METYO iken metro diye yanlış yazarak aceleyle almıştım, 5 kademe çizmiştim, 2.81 hareketinde satmayıp hala bekliyorum, METAL D grubu hisse olduğundan sürekli işlem görmüyor günde 2 kere eşleşme yöntemiyle işlem görür, alıcısı olursa satarsınız, yoksa zor.. bugün hisseyi yanlışlıkla tavan yapan sizmisiniz ... y.t.d.

Hacı burda ortalık fena karışmış, kimin eli kimin cebinde belli değil Ben dayanamıyorum !!! Bunca yıldır forum okurum ama bu kadar kafam karışmadı Cidden soruyorum satışı nasıl yapacaz? Fiyatı neye göre belirleyecez? Bir önceki günün fiyatından mı yoksa serbest mi satacaz?

Sayfa 8/71 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •