Sayfa 525/1011 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 8082 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    sadece pd/dd rasyosunu almakla oluyor mu o işler , o zaman f/k ya , fd/favök e göre bakalım o zaman ne çıkıyor
    Bu pd/dd e göre bir karşılaştırma, x e yazabilirsiniz fikrinizi.. Ben yazmadım bunu sonuçta.. Bana göre de tek bir ölçüte göre değerlendirmek yanlış. Biri 5 milyar biri 50 milyar kâr ediyor. Ama buna göre karşılaştırınca da çıkan sonuç bu.

2. LME Steel HRC FOB China (Argus)
    545.00
    1.49%
    Month 2 Closing Price (day-delayed)

İşin sırrı HRC'de...

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Memoli Abi, seneye bu zamanlar 2.5- 3 doları görmezsem, temsili lotlarımı alırım kucağıma, kendimi fabrikaya zincirlerim
    seneye bu zamanlar görürüz inşalah

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Abi hadi biz neyse de sen nasıl dayanıyorsun o kadar lot var elinde sermaye surekli eriyor.

Ah be guzel abim meslektaşım o kadar dağın taşın kahrını çektin onlar yetmedi birde birlikte demirlerin kahrını çekiyoruz.
    tesellim sermayenin eksi olması.Birde ben bunları 3.kez yaşıyorum ama her seferinde daha iyi durumlara geldim .onun için kaygılanmıyorum.Benim için 45 krş temettü bu sene için iyi. seneyede 1 tl verse ondan sonrası aydınlık.

5. Hadi bakalım... Rusya'da çok büyük bir terör saldırısı var. Yüzlerce ölü diyorlar.

https://www.trthaber.com/haber/dunya...ar-846200.html

6.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Hadi bakalım... Rusya'da çok büyük bir terör saldırısı var. Yüzlerce ölü diyorlar.

https://www.trthaber.com/haber/dunya...ar-846200.html
    Zortoto düşünsün ihracatçı düşünsün

Bizim müşterilerimiz yerli ve milli. Bizi ilgilendiren bir olay deel

7. Rusya olay vesilesiyle batı ile iyiden iyiye papaz olup ne var ne yok tüm çeliği senin iç piyasaya okey taşı gibi şak şakk döşediğinde gözün açılır, %50 faiz zaten iç piyasayı tarumar edecek birde üstüne bu olduğunda yerli ve milli müşterilerinle iftar yemeğinde dertleşirsiniz.

Alırsın Zort olursun Mort
    Az insan çok huzur

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Rusya olay vesilesiyle batı ile iyiden iyiye papaz olup ne var ne yok tüm çeliği senin iç piyasaya okey taşı gibi şak şakk döşediğinde gözün açılır, %50 faiz zaten iç piyasayı tarumar edecek birde üstüne bu olduğunda yerli ve milli müşterilerinle iftar yemeğinde dertleşirsiniz.

Alırsın Zort olursun Mort
    İyiden iyiye papaz olma ne. Zaten 2 yıldır batı rusyaya ambargo uyguluyor hiçbirşey almıyor. Artık daha çok almayacağım mı diyecek

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 525/1011 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •