Sayfa 248/998 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon
Arama sonucu : 7984 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    sağlam dayak yemiş seçimde çalışmadı diye
    https://www.sozcu.com.tr/devlet-bahc...i-cekti-p36302
    O nasıl düşme acaba?
    Kaşının üstü mor, iki gözünün altı mor ama burun sağlam.

2. Her seçimde yaşadığımız budur!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

3. İstemeye istemeye de olsa, bir işe yaramayacakta olsa gittik oyumuzu kullandik yine. İktidar partisine en yakın Momy nin adayı burada. Ona verdik geçtik. Bir işe yarar mi namumkun. Rutin AKP secmeninde fire yok. Sandıkları patlatmislar yine.

Alıntı Originally Posted by squidward Yazıyı Oku
    meral hanımdan süpriz bekliyorum. çok sayıda ilçede ve bazı illerde..
    Daha öncede söyledim
    Onun kazanması garanti tek yeri uluborlu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    bak şimdi sayın kıymetli trol, benide buradan tanıyorsun bende chp liyim babadan dededen ve oyumu zafer partisıne vermedim chpye verdim, kendimi şuan sana cevap vermiş saymıyorum yarın inşallah en iyisinden cevap vereceğim sana, hissenetten sonsuza kadar kovulma pahasına.
    Gerek yok bu adamları çözmüş olman lqzım sabahta aynı kafada biri vardı.
    Gerçek niyetlerinini değilde sanki tespitleri o yöndeymiş gibi yazıp milleti yöneltmeye çalışıyorlar
    Açık ve net yqzın biz akp ye vereceğiz biz mhp ye vereceğiz yada bibipe vereceğiz diyin diyoruz
    Yok diyemiyorlar/demiyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Cankayayida çok merak ediyorum, sen git Alper gibi adamı al ,bakalım napicaklar,
    Alper aslında doğru karardı. Partinin bir şekilde tunceli ve alevi kimliğinden sıyrılması lazımdı. Ama bu kişi özelin avukatı olmamalıydı. Tipin adayı olabilirdi.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    İnsanların fikirlerine hakaret ve küfür ile cevap verecekseniz bu sizin sorununuz.chp nin genel seçimlerinde yaptığı aday hatasından dolayı bugün oy vermeyecek yüzbinlerce kişi var.genel seçim öncesi de KK adaylığını açıkladığında kendi fikrimi söylemiş , genel seçimden önce bana troll diyenler , seçimden sonra benimle aynı görüşte olmuştu burada.
    Hayır seninle ve senin gibi yazankarla aynı görüşte olmadık
    Kk nin yanlış stratejilerini söyledik
    Ama seçim dönemi milleti tereddüte düşürecek tek şey yqzmadık
    Sen ve senin gibilerle mücadele ettik
    Tıpkı bugün olduğu gibi

Bide balıkesiri merak ediyorum. Seçim öncesi vefa işi çok konuşuldu. Turhan çömez hiç beklenmedik şekilde aday olarqk akp nin ekmeğine yağ sürdü

Sayfa 248/998 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •