Sayfa 342/388 ÝlkÝlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,729 - 2,736 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. Bedelsiz gelir mi diye sormuþtum geldi de sanki spk bedelsizi onaylamamýþ gibi tepki vermesi fiyatlamasý çok ilginç bu kadar da olmaz denilenleri yapýyorlar..

2. Birçok kiþi atladý kaðýda
    Daha uzun süre burada kalacaðým anlaþýlan

3.  Alýntý Originally Posted by ayýbogan Yazýyý Oku
    Bedelsiz gelir mi diye sormuþtum geldi de sanki spk bedelsizi onaylamamýþ gibi tepki vermesi fiyatlamasý çok ilginç bu kadar da olmaz denilenleri yapýyorlar..
    SPK henüz onaylanmadý zaten.
    Yönetim Kurulu karar aldý ve SPK onayýna sundu.
    SPK’nýn karar beklenecek.

denedi ama olmadý.. tamam çok sulu ama, boyu kýsa geldi.. þimdilik roza leylak bandý üzerinde kalsa da olur..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

aða bizimle eðleniðiii.. aða teknikçileri terste býrakmak için elinden geleni yapýyor... haftalýk kul yutmaz halen yatay..

ancak göze daha hoþ gelen bir grafik göndereyim.. kahvenin pembe üzerinde olmasý olumlu..

Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

6. Her haber mal çakýyorlar

Ne mal varmýþ adamlarda gelene geçene çakýyorlar

Peki ne zaman toplayacaklar bu çakýlan mallarý da yukarý dönecek

Her mal çakýþtan sonra 2-3 tl geri geliyor

Umarým bu kez öyle olmaz

7. Muhtemelen bu baþlýkta son yazým .Bu þirket yalan dolan üzerine kurulmuþ kanaatine vardým.Venezuella meselesi de bir havuç gibi KY nin önünde dursun diye uydurulmuþ çýkarsa þaþýrmam. Geçen sene aðustos ayýndan beri trade ediyorum.Totalde fena bir neticede deðilim.Ancak gelen haberlerin hepsini kýsa operasyon için kullaniyorlar.14 numaradaki Dilber gibi herkese ayný muameleyi çekiyorlar. Çok az bir miktar ile yola devam etme kararý aldým.Buradaki arkadaþlara da tavsiyem çok da heyecanlanmayýn. Yüzde 600 küsür bedelsiz bile çöp edildi. Adamlarýn eli KY nin cebinden çýkmýyor.

8.  Alýntý Originally Posted by Vesper Yazýyý Oku
    Muhtemelen bu baþlýkta son yazým .Bu þirket yalan dolan üzerine kurulmuþ kanaatine vardým.Venezuella meselesi de bir havuç gibi KY nin önünde dursun diye uydurulmuþ çýkarsa þaþýrmam. Geçen sene aðustos ayýndan beri trade ediyorum.Totalde fena bir neticede deðilim.Ancak gelen haberlerin hepsini kýsa operasyon için kullaniyorlar.14 numaradaki Dilber gibi herkese ayný muameleyi çekiyorlar. Çok az bir miktar ile yola devam etme kararý aldým.Buradaki arkadaþlara da tavsiyem çok da heyecanlanmayýn. Yüzde 600 küsür bedelsiz bile çöp edildi. Adamlarýn eli KY nin cebinden çýkmýyor.
    Malesef haklýsýnýz... Seans içi haberi patlat ele ver... Kaçýncý oldu bu. Adamlar ky öperek geçiniyor. Ahlak yoksunu bunlar. Ha kimsede hisse kalmazsa bir iki sene sonra o zaman dikkat çekmek için goturebilirler ama umut varken asla

Sayfa 342/388 ÝlkÝlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •