Sayfa 9/71 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon
Arama sonucu : 561 madde; 65 - 72 arası.

Konu: METAL Metal Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Sena Yazıyı Oku
    Ben bu akşam seansında bu hisseyi yanlışlıkla aldım satayım derken sans kapandı ,nasıl satabilirm beni bilgilendirir misiniz bu tarz senetlerde hiç işlem yapmadım ve mutlaka satmak istiyorum içimi korku kapladı
    Emri serbest mi vermiştiniz?

2. Bir anda yanlışlıkta tavandan aldım o önemli değil satmak istiyorum nasıl satabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

3. 5 yıldan sonra faaliyete geçmiş gelir tablosunda rakamlar oluşmuş...gözaltından çıkmaması için neden kalmamış kağıt nerdeyse tamamen topluyken bu kadar ısrarla satmaya çalışmak ne kadar mantıklı acaba:D

Alıntı Originally Posted by Sena Yazıyı Oku
    Bir anda yanlışlıkta tavandan aldım o önemli değil satmak istiyorum nasıl satabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
    Bu tür senetlerin ne zaman nasıl satıldığını ben de bilmiyorum ama acele etmeyin bakalım fiyat bir otursun. Tavan mı yapacak taban mı yapacak belli değil çünkü?

5. Merak etmeyin.6 aylıkta 16 milyon ciro 400 bin tl'ye yakın kar açıklayacaklar.2017 kar ile kapatıp 2018 in 2. çeyreğinde gözaltı pazarından çıkmak için başvuracaklar.

foruma yeni üye olmuş kişilerin ilk yazısını METAL için yazmaları ve hisseyi övmeleri gerçekten dikkatimi çekti ve aynı zamanda 9 yıllık METAL yatırımcısı olarak korkuttu ve sanki pazarlanacak kadar prim mi yaptı diye de düşündürdü... y.t.d.

7. Berkimcans size katılıyorum fakat şu yanlışlıkla aldım hemen satmalıyım falan diyen milleti korkutup sattırmak ister gibi panik havası estiriyor.5 yıldır beklerim nah satarım isterse yok olsun gitsin

8. Pazatesi %20 dusmezse aldigin fiyattan yaz belki satarsin

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 9/71 İlkİlk ... 78910111959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •