Sayfa 350/388 ÝlkÝlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 2,793 - 2,800 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    Katiliyorum. Ne aldigimizi bilmiyoruz su an.
    Aldýðýmýz cante. odas 3küsür milyar verip, 21,76 dan cante aldý. odas dediðimiz adamlar, bildiðimiz gabir sinekleri. bedavaya para basacak tipler deðil hiçbiri... 2 göz 4 gözlükle bakýyorlar herþeye. bu hisse yi 2 sene elinde tutan köþeyi döner diyenlerdenim. Ne mi biliyorum. bildiðim tek þey 21,76 dan cante almalarý. hepsi bu.

Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    Aldýðýmýz cante. odas 3küsür milyar verip, 21,76 dan cante aldý. odas dediðimiz adamlar, bildiðimiz gabir sinekleri. bedavaya para basacak tipler deðil hiçbiri... 2 göz 4 gözlükle bakýyorlar herþeye. bu hisse yi 2 sene elinde tutan köþeyi döner diyenlerdenim. Ne mi biliyorum. bildiðim tek þey 21,76 dan cante almalarý. hepsi bu.
    --aldýklarý mal kimindi??; sað cepten sol cebe olmadýðýný nereden biliyorsun??...

3.  Alýntý Originally Posted by esozcan Yazýyý Oku
    endeks günlerdir geçemediði CRLN 9157.24 direncini geçemeyince üzerinden atladý.. ama CANTE bu sýçramayý yapamadý ve CRLN 18.60 direnci altýnda kaldý.. ayrýca üzerinde bir de 18.85 direnci de bulunuyor.. genel durumu iyi olmakla birlikte bu pozitif durumunu 17.39 seviyesine kadar koruyabilecek durumda.. pazarda limon satan çocuk ise halen ''sulu bunlar,sulu'' diye baðýrýyor..

12 Þubatta mevcut sýkýþmanýn sonlarýna gelip artýk otobana çýkýþ yapabileceðimizi düþünerek, giþelere kamyon ile gelmiþtim.. ama feyk atýp otobana girmek yerine hemen yanýndaki köy yoluna girmiþ ve bunu derslere konu olacak bir þekilde yapmýþtý.. dün Cantenin isim vermeden bahsi geçen günlük sýkýþma grafiðini bir forma örnek olarak gönderdim.. þu sýralar otobana girmekten çok sürücü belgesi alma peþinde.. köy yolu otobana yakýn.. ama cante bu.. buradan patikaya bile geçebilir..

giþeler 19.03 te..üstelik daha önce gönderdiðim haftalýk sýkýma grafiði halen aktif.. malsýz çulsuz yakýn izlemede..
    iyi çalýþmalar..
    senin tasvirli anlatýmýný seviyorum....
    azaz nickli hesabýmýn açýlmasýný talep ediyorum admin....

Alýntý Originally Posted by ft-2 Yazýyý Oku
    --aldýklarý mal kimindi??; sað cepten sol cebe olmadýðýný nereden biliyorsun??...
    tahtacýnýn iþi bu... sað dan sola soldan saða.. yetmedi : aracý kurumdan virman. ilk defa olmayacak. sonuncuda deðil. bu sistemin özü bu.

Satin aldigimiz sirket derken, Denarius Pumping Services LLC(Florida) ve Invenergia C.A. kastediyorum . Bu sirketlerin varliklari ile ilgili bilgi vermeyip, kimden satin aldigimiza(Ana ortak) dair finansal bilgi cok sacma.

Satin aldigim sirketin varliklairni bilmek isterim. Kimden satin aldigimin degil.

Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    Satin aldigimiz sirket derken, Denarius Pumping Services LLC(Florida) ve Invenergia C.A. kastediyorum . Bu sirketlerin varliklari ile ilgili bilgi vermeyip, kimden satin aldigimiza(Ana ortak) dair finansal bilgi cok sacma.

Satin aldigim sirketin varliklairni bilmek isterim. Kimden satin aldigimin degil.
    gerçek hayatta hangi þirket yaptýklarýný yapacaklarýný ilan ederek yapýyorki. yönetim kurulu baþkaný ile genel müdür, CEO nun kuklasýmý diyorsun. Öyle de olabilir. ticarette olmaz diye bir þey zaten yok. hükümran olan sadece HAKÝM ORTAKlar, borsa, tahtacý hepsi "yancý" "DEÐNEKÇÝ"

gerçek hayatta hangi þirket yaptýklarýný yapacaklarýný ilan ederek yapýyorki. yönetim kurulu baþkaný ile genel müdür, CEO nun kuklasýmý diyorsun. Öyle de olabilir. ticarette olmaz diye bir þey zaten yok. hükümran olan sadece HAKÝM ORTAKlar, borsa, tahtacý hepsi "yancý" "DEÐNEKÇÝ"
    maalesef bir sey diyemiyorum. Elimde bilgi olmadan yorum yapamiyorum. Sadece gemideyim, bu geminin nereye gidecegini merakla izliyorum. Venezuella businessi haric tutarsak, fiyatinin yine de iskontolu oldugunu dusunuyorum. Venezuella ekstra iskonto sunabilir diye umuyorum sadece ve anlamaya calisiyourm sizler gbi.

8.  Alýntý Originally Posted by asuGaGuGa Yazýyý Oku
    maalesef bir sey diyemiyorum. Elimde bilgi olmadan yorum yapamiyorum. Sadece gemideyim, bu geminin nereye gidecegini merakla izliyorum. Venezuella businessi haric tutarsak, fiyatinin yine de iskontolu oldugunu dusunuyorum. Venezuella ekstra iskonto sunabilir diye umuyorum sadece ve anlamaya calisiyourm sizler gbi.
    20.30 TL tavan hayýrlý olsun
    A1 capital 9,3 milyon lot almýþ bofa 2.3 mio
    Ýyi topladý yarýn bu kadar uzatmadan direk yukarý devam edebilir

Sayfa 350/388 ÝlkÝlk ... 250300340348349350351352360 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •