Sayfa 355/388 ÝlkÝlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon
Arama sonucu : 3101 madde; 2,833 - 2,840 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Bütün güzel haberleri ele verme amaçlý kullandýlar. Hisseye aþýk olanlar dýþýnda kimsenin aldýðý da yok sadece haberle atlayan yeniler ve eski maliyeti yuksekler dalýp çýkýyor, görüntü bu malesef. Ýnþallah ben yanilirim ama 21.8 önemli demiþtim keþke o civardan verip buralardan alsaydiniz. Ýþte aþk böyle yapýyor, mantýðý elden alýyor,ki adamlar da biliyor zaten o haberle ky nin satmayacsgini
    Konunun aþkla alakasý yok. tamamen duygusal.2023 martýnda aldým. o günden beri ayný lotlarýmla bugüne para kazanarak geldim. þu anda daha çok al sat oluyor ve hacim arttý. geçen sene 1000 lotu 4-5 kiþi anca kaldýrýyordu.. bu hisseden aðustos ayýndan önce birþeyler bekleyen varsa üzülür.

2.  Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Bedelli sermaye arttýrýmý benim de aklýma geldi.
    Önce bedelsiz sermaye artýrýmý ile 7 milyara yükseltip, sonrasýnda 7 milyardan 10 milyara bedelli sermaye artýrýmý yapabilirler mi diye düþünmüþtüm.
    Bu senaryoda bedelli sermaye artýrýmý anca % 42 olur. Ötesi olmaz.
    Nasip diyelim.
    Bu durumda CANTE nin %58,44 üne sahip ODAÞ ýn bedelliye katýlým için 1.753.200.000 TL yi nasýl verebileceði soru iþareti olur. Tabi ODAÞ ýn %18,51 ine sahip Burak efendinin hesabýna düþen 324.517.320 TL yi nereden ve nasýl vereceði sorun olur. Çoktan çok, azdan az bu iþlerde.
    Benim asýl üzerinde duracaðým konu neden direkt olarak Venezuela'da bir þirket alýnmadý da, endirekt olarak Venezuela'da operasyon yürüten Denarius Pumping Services LLC þirketinin %65 ine ortak olundu?? ...Ýlgili Þirket Venezuela'da halihazýrda mevcut faaliyetlerine devam etmekte olup ayný zamanda OFAC lisansýnsa sahiptir. demekle sanki ileride olasý ABD yaptýrýmlarýndan etkilenmemek için Amerikan þemsiyeli bir þirketin korumasýna sýðýndý diye yorumluyorum. Göle maya çaldýlar, tutarsa þirketin faaliyet alaný ve sahasý tamamen çeþitlenecek.
    Diðer bir konu, 04.12.2023 KAP ýnda belirtilen Venezuela'da yerleþik Multiservicios Tomlam CA þirketinin akýbetine ne olduðu. Olumsuzluk belirten ve satýn almadan vazgeçildiði içerikli bir KAP þirketten henüz atýlmadýðýna göre, yatýrýmcý olarak bu satýn alma ile ilgili çabalarýn devam ettiðini düþünebilirmiyiz. Ayný KAP ta belirtilen Bu çerçevede, 2024 yýlýnýn ilk 5 aylýk dönemi içerisinde 6 Mn USD'lýk ilk finansman saðlanmasý planlanmaktadýr. Ýþletmenin faaliyete geçmesiyle üretimden oluþacak faaliyet gelirleri de dikkate alýnarak ilave yatýrým oluþturulacaktýr. ifadesiyle ilave yatýrýmdan maksat yeni alýnan Denarius Pumping Services LLC þirketi olabilir mi??? Ha bu arada http://multiserviciostomlam.com/ sitesine de eriþim saðlanamýyor 2 haftadýr. "Bu site yapým veya bakým aþamasýndadýr" ikazý da yok hani!!!!!
    Son düzenleme : SedatSönmez; 17-04-2024 saat: 19:55.

Alýntý Originally Posted by SedatSönmez Yazýyý Oku
    Bu durumda CANTE nin %58,44 üne sahip ODAÞ ýn bedelliye katýlým için 1.753.200.000 TL yi nasýl verebileceði soru iþareti olur. Tabi ODAÞ ýn %18,51 ine sahip Burak efendinin hesabýna düþen 324.517.320 TL yi nereden ve nasýl vereceði sorun olur. Çoktan çok, azdan az bu iþlerde.
    Benim asýl üzerinde duracaðým konu neden direkt olarak Venezuela'da bir þirket alýnmadý da, endirekt olarak Venezuela'da operasyon yürüten Denarius Pumping Services LLC þirketinin %65 ine ortak olundu?? ...Ýlgili Þirket Venezuela'da halihazýrda mevcut faaliyetlerine devam etmekte olup ayný zamanda OFAC lisansýnsa sahiptir. demekle sanki ileride olasý ABD yaptýrýmlarýndan etkilenmemek için Amerikan þemsiyeli bir þirketin korumasýna sýðýndý diye yorumluyorum. Göle maya çaldýlar, tutarsa þirketin faaliyet alaný ve sahasý tamamen çeþitlenecek.
    --2019, 2020 ve 2021 de sorun olmadý...bundan sonra da olmaz... 2900 de 600 e, 600 den 1400 e çýktý sermaye...

--verdim, verdim... kim kontrol ediyor ki?...kontrol edilse bile 1-2 günlüðüne bir yerlerden alýr, sonra geri verir...

4.  Alýntý Originally Posted by fenerbahceli Yazýyý Oku
    Bütün güzel haberleri ele verme amaçlý kullandýlar. Hisseye aþýk olanlar dýþýnda kimsenin aldýðý da yok sadece haberle atlayan yeniler ve eski maliyeti yuksekler dalýp çýkýyor, görüntü bu malesef. Ýnþallah ben yanilirim ama 21.8 önemli demiþtim keþke o civardan verip buralardan alsaydiniz. Ýþte aþk böyle yapýyor, mantýðý elden alýyor,ki adamlar da biliyor zaten o haberle ky nin satmayacsgini
    https://youtu.be/zRToJxMxZdg?si=CN__dFjibxZjBq_a

Ýstek parçanýzý çalalým.

Aþk gözümüzü kör mü etti?

Bu þarký da benden gelsin.

https://youtu.be/olz59T2jGvc?si=z25URkGS_OG7s2hc

6. Yazacaðýmý yazdým diye düþünüyorum.
    Tahtacýnýn elemanlarýnýn buralarda olma ihtimaline karþýn ve elimizi daha fazla açýk etmemek adýna yazmaya ara veriyorum.
    Hayýrlý kazançlar.

Alýntý Originally Posted by SedatSönmez Yazýyý Oku
    Diðer bir konu, 04.12.2023 KAP ýnda belirtilen Venezuela'da yerleþik Multiservicios Tomlam CA þirketinin akýbetine ne olduðu. Olumsuzluk belirten ve satýn almadan vazgeçildiði içerikli bir KAP þirketten henüz atýlmadýðýna göre, yatýrýmcý olarak bu satýn alma ile ilgili çabalarýn devam ettiðini düþünebilirmiyiz. Ayný KAP ta belirtilen Bu çerçevede, 2024 yýlýnýn ilk 5 aylýk dönemi içerisinde 6 Mn USD'lýk ilk finansman saðlanmasý planlanmaktadýr. Ýþletmenin faaliyete geçmesiyle üretimden oluþacak faaliyet gelirleri de dikkate alýnarak ilave yatýrým oluþturulacaktýr. ifadesiyle ilave yatýrýmdan maksat yeni alýnan Denarius Pumping Services LLC þirketi olabilir mi??? Ha bu arada http://multiserviciostomlam.com/ sitesine de eriþim saðlanamýyor 2 haftadýr. "Bu site yapým veya bakým aþamasýndadýr" ikazý da yok hani!!!!!
    site14 ocak ta update edilmiþ. 13 ocak 2025 te günü bitiyor zaten 2021 de alýnmýþ domain. yani buradan çadýrý sökmüþler

Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Ýstek parçanýzý çalalým.
    iþte bu...... gülün eðlenin... bol bol gülüp eðlenin..

istek parçalarý için teþekkürler sn Egeduk...

kötü gaza geldim... bende 2 istek parçasý göndereceðim..

bu türkü '' vurun kahpeye (canteye)'' modun da olmasa bile kafa sesi ile kafa bulunacak bir türkü..
    https://www.youtube.com/watch?v=PJDzW68HWf8

burada direnç destek tanýmadan tuþlara vurup cante almak için kendini paralayan bir adam var..
    https://www.youtube.com/watch?v=Dk3MLRgFQPE
    Burada yer alan yatýrým bilgi,yorum ve grafikler ''Yatýrým Danýþmanlýðý'' kapsamýnda deðildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 355/388 ÝlkÝlk ... 255305345353354355356357365 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •