Sayfa 719/1013 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 8098 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku

7/24 hisse başlığı nöbetine devam. Benim kiler iftira değil . Hayatın normal akışına ters bir durum un sorgulanması. Hala gelin özele söylim hisseyi falan çocuk çocuk işler.
    walla onu bunu bilmem. eregl de 2 ay içinde 1361! yazı yazarak gösterdiğin performansı hangi hisse ise artık o . orada da sergilemeni bekliyoruz. Normal olan bu çünkü.
    Sen insan olsan, yüzüme niye tükürüyorsunuz derdin.

Bak adama iftira atıyorsun sen fedoramcasın diye, sana ispat ediyor cevap yok, hisseleri satmadın diyorsun ekstremi atıyorum cevap yok, iftira atma ALLAH belanı versin diyorum cevap yok.

Sen sadece konuşulmak istiyorsun hissen dahi yokken burada insanların sinirini bozarak konuşulabilirsin sadece çünkü...

Ben yazı yazmadım demiyorum ki yazıyor zaten kaç sayfa yazdığım. Nedenini de mantıklıca açıklıyorum.

Neyse senin ekmeğine daha fazla yağ sürmeyeceğim, sayfayı yazmayı bugün itibari ile uzunca bir süre bırakıyorum. Ama bana atılan iftiraların hesabını beddualarım bu dünyada sormazsa, adam olup telefonuma dahi çıkamayan senden ve senin gibilerden öbür dünyada soracağım emin ol!

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Tek bi soru
    Ereğli düşsede yerine koysam diyormusun
    Sana kızmadım ben ama beni yanlış anlamanı da istemem. Sana değil birilerine gösterdim o ekstreyi... 46 değil sanki 48 den 500 lot alışım vardı diye hatırlıyorum. Buraya ne yazsam o da yanlış anlaşılıp, eğilip, bükülecek. Bu sefer başka hisseleri öneriyor gibi olacak.

Haklısın, ister satarım ister satmam, adamı öyle ikna etmişim ki şimdi sattığıma inandıramıyorum Ne ikna gücü varmış bende...

Ama büyük konuştuk, satmam etmem diye bu konuda da insanlar haklı. ALLAH'ın emri değil ki bu, insanın başına her şey geliyor! Merak eden herkese özelde nedenlerimi daha detaylı açıklayabilirim zaten dedim %30 civarını borç vermek için bozdum, bozunca büyü de bozuldu gibi bir şey oldu, yani ya herro ya merro misali... Ben de biraz o var, tek hisseyi de öyle seçmedim mi? YA HERRO, YA MERRO!

Ben hisseleri sattım 2 gün gözüme pek uyku girmedi, sonra alıştım yavaş yavaş...

Asla Ereğli düşssün alayım diye düşünmedim, çünkü o zaman hisseyi taşıyanlara ayıp etmiş olurum diye düşünürüm. Ereğli düşsün istersem yani.

Aldıklarıma odaklandım,aslında biraz da saldımmm... Her şey olacağına varacak...

Sadece haksızca ve acımasız ve vicdansızca atılan iftiraları hazmedemiyorum.

Konuşulmam da normal, 2 yıldır burada dirsek çürüttük... Benden bir manipülasyon çıkmaz ama belki bir çok ders çıkabilir... 2 sene sonra anlaşılır o da...

Bir kaç yıl sonra, belki bir gün tek sayfada geçen 4 yılı özetleyebilirim.

3. Çok duygusalsın fedoramca, borsada duygulara fazla yer vermek iyi değil, ben senin yerinde olmuş olsam 50bin lot ereğliyi satmışsam düşsün isterim hiç kusura bakma ama 2 yıl paramı pula döndürmüş vaktimi çalmış hayallerimi yıkmış hisseye iyi şeyler söyleyemezdim.
    Melek gibi bir kalbin var gerçekten

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Melek gibi bir kalbin var gerçekten
    Çok naziksin de ayarınız yok, biri şeytan der biri melek, hoş şeytan da bir melek değil mi
    Melek değilim inan ama Ereğli düşsün de alayım diye düşünmüyorum...

Sevgiler, saygılar.

5. İkidir "Fedoramca" "Mathias" konulu/özneli yazışmalar oluyor.. Kan davasına benziyor, artık nasıl onur gurur mevzusu yaşandıysa.

Borsaya bulaşan zor bırakır, kağıt kağıt gezer. Kendimden biliyorum.

Lakin bu kağıtta bu iki arkadaşın bunca zamandır bu şekilde mevzu olması çok garip, forum başlığı amacından sapıyor ne yazık ki!

Ekleme; Düzeltme.
    Aldığım nefesi verme garantim yok iken, borsa dolar falan filan ile ilgili bir saniye sonrasını bilme şansım yok! Yazdığım her şey, edinilmiş tecrübelerden kaynaklı tahminler.

6. Nickini yediler ise sen istesende düşmeyebilür o konuda kesin bişii diyemem.
    Herkes senin kadar iyi niyetli değil fedoramca
    4 nisan sonrası ereğli grafikisi nasıl şekillenecek hep birlikte görücez.
    Fedoramca dan önce fedoramcadan sonra
    Bu da Milat gibi oldu yahu çağ atlamış bile olabilür

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by devlethan Yazıyı Oku
    forum başlığı amacından sapıyor ne yazık ki!

Ekleme; Düzeltme.
    Haklısınız. Ama iftiralara da insan kayıtsız kalamıyor...

3 ay ereğli sayfasına yazmama orucuna başlıyorum. 3 ay sonra yazarım.

Herkes hakkını helal etsin, ALLAH sağlık sıhhat versin, yolunuz açık olsun....

3 ay sonra çok daha güzel fiyatlarda karşılarız birbirlerimizi umarım...

Sevgi ile kalın...

8. Mathias
    1:Hisse 2.5$ da iken ben fedorun burda mesaj kastigini gormedim
    hisse o fiyatlarda iken burada kizildag vardi ve 1$ temettu beklentisi ile hergun bskalari tarafindan baslikta onlarca mesaj yaziliyordu
    o gun yazanlarin bir cogu hala bu baslikta hala yaziyor
    2:Fedor satmis yada satmamis buna neden bu kadar takiliyorsunuz?
    satti ise yazik olmus hem parasal zarar hemde zamansal zarar olarak
    yalniz hisseyi bu kadar istahli ve surekli toplayan bir insan ansizin elindeki hisseleri satti ise cok ozel ve acil bir sebebi vardir bu sebebten oturu kisiyi huzunlendirmemek adina sattin satmadin konusunu dile bile getirilmemesi lazim [ Kisisel alip veremediginiz olsa bile ]
    ....

Sayfa 719/1013 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •