Sayfa 776/1009 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon
Arama sonucu : 8067 madde; 6,201 - 6,208 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben de gelebilir miyim ne demek SN TRENDHOUND ?
    Ben yoldan geçeni çeviriyorum gelsin yesinler diye.
    Bizim bahçe etrafında çit tel örgü vs yokdur.
    Para kazanma amaçlı değil neticede amatörüz artık.

Çeşmeye uzak yalnız.Adana'ya yolunuz düşerse sizleri de beklerim.
    Bu arada ben de sizin gibi eskiyim borsada 1988 den beri.Yalnız kendimi çok geliştirdiğim söylenemez.
    Hatta geçen ay çarpıldım viob da

Sn fedoramca borsacılığına yorum yapamam ama insan olarak iyidir.Eğlencelidir.
    Neşelidir.

Saygılar sn TRENDHOUND.
    Çok teşekkür ederim çok nazik ve beyefendi adamsın. Adana çok ters bana, denizden hiç uğramışlığım da yok. Dediğin gibi Fedor da bir beyefendi. Onun karakterine hiç bir lafım olamaz.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

Duhul
    Apr 2022
    İkamet
    adana
    Gönderi
    6,275
     Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim çok nazik ve beyefendi adamsın. Adana çok ters bana, denizden hiç uğramışlığım da yok. Dediğin gibi Fedor da bir beyefendi. Onun karakterine hiç bir lafım olamaz.
    Şu an hanımköylüyüz. Aslen şile ağvalıyım orası da olur dostum.şile limanı müsaitdir tahminen yatlar için..Haziran sonu okullar bitince oradayım kısmetse. hem kendi köyüm olduğu için köydeki yenelere teyzelere nazımız geçer.bizim oranın kabaklı böreği meşhurdur.

Saygılar
    Yatırım uzmanı değilim .Aracı kurumlarda bolca uzman ve uzman görüşleri var.

3.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Şu an hanımköylüyüz. Aslen şile ağvalıyım orası da olur dostum.şile limanı müsaitdir tahminen yatlar için..Haziran sonu okullar bitince oradayım kısmetse.

Saygılar
    Eyvallah sevgili kardeşim çok mersi 👍
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

4. Sayın Trendhound,
    Bu kağıtta yazılanları okurum hep. Bu kağıdı kafaya takmışsınız.
    Yorumlarım ve yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Kendime not: İt olma beyefendi ol ki ardından iyi ansınlar.

Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Pruvanız neta olsun.

İNVENTOR arkadaşımız alırsa aynı dileklerim onun için de geçerli.
    Sayın pisyedili dost;
    TH Abi ile aramızda olan bi espri.. Hem yatta Türk bayrağı yok, yani aldısı vergisi de; bilemiyorum ama; bi 80 - 100k Eur tutar, toplam 400 olsa.. ederimiz o kadar zaten. Neyse ki depo doluymuş.. Gölbaşı'nda da yatla gezilmez ki..
    Teknikte zorlama yoktur..

6. Tek hissede takıntı yapmak iş bilmeyen ky hareketidir. Profesyonel yatırımcı takıntılarından arındırılmış olmak zorundadır.

7.  Alıntı Originally Posted by INVENTOR Yazıyı Oku
    Aramızda espri.. Hem yatta Türk bayrağı yok, yani aldısı vergisi de; bilemiyorum ama; bi 80 - 100k € tutar, toplam 400 olsa.. ederimiz o kadar zaten. Neyse ki doluymuş.. Gölbaşı'nda da yatla gezilmez ki..
    Gölbaşı da nerede ki? TR bayrağı olmaması büyük avantaj, vergiden yırtıyorsun. Ayrıca Yunan sahil güvenlik hiç başını ağırtmaz bu da cabası.

8.  Alıntı Originally Posted by Borsacı Beyefendi Yazıyı Oku
    Sayın Trendhound,
    Bu kağıtta yazılanları okurum hep. Bu kağıdı kafaya takmışsınız.
    Ben sentimentevyani algı ve beklentilere bakarım, takıntılı olmak benim karakterime terstir.

Sayfa 776/1009 İlkİlk ... 276676726766774775776777778786826876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •