Sayfa 791/975 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon
Arama sonucu : 7793 madde; 6,321 - 6,328 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Gelişmelere göre eldeki tüm nakdi PP fonundan çekip serbest döviz fonuna aktarmak veya fiziki olarak dövize geçmek veya da eldeki nakit çok büyük ise onu PP fonunda tutmaya devam edip ayni zamanda forward döviz alım pozisyonu açmak gerekebilir.
    Elimdeki nakidi PP fonunda tutuyorum ve sadece ayağıma fırsat geldiğinde kısa vadeli gir-çık yapıyorum. Tüm TL portföyüm 30.4.2025 vadeli Forward dolar alım (43 TL) sözleşmesi ile hedge'lenmiştir.

2. Nakitteki vatandş son sürat korku pompalamaya devam. Cari açığın, enflasyonun son aylardaki düşüş eğiliminden, rezervlerdeki düzelmeden, kamudaki tedbirlerden, son aylarda ufakta olsa yabancı girişinden, kredi derecelendirme kuruluşlarının not artışları olumlu yorumlarınde hiç bahsetme olurmu. Kitle müsait salla gitsin. 2. dünya savaşından, hatta great recession den örneklerde verebilirsin.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Nakit olsa bence yine iyi. Bence kaldıraçlı falan ağır short. Bu yazılara Ben Day Trader ım falan ayağı da yetmez artık. Yazdığına pozisyon alamayanı ben zaten kayda almam....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

4. Sıkışan trafikte ambulanslara yol vermek için emniyet şeridini açık tutmak gerekir. Acile gidenin allah yardımcısı olsun, bu devirde hastaneden çıkmak iyice zorlaştı.

5. Trend teoride iyi olabilir ama icraatta endeks altı başarısızzz!!
    Son düzenleme : MAD MAX 2; 29-04-2024 saat: 09:45.

Günaydın,

Para oturarak kazanılır, hem de sıkıca oturarak.

https://twitter.com/huseyinpolato01/...ez0RVwas-w22Ag

7.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Günaydın,

Para oturarak kazanılır, hem de sıkıca oturarak.

https://twitter.com/huseyinpolato01/...ez0RVwas-w22Ag
    En zor iş oturmaktır. Parametreler, bilgi, tecrübe, piyasa takibi arttıkça oturmak zorlaşır. Piyasada kimse size pozisyonda sabit kalmanızı tavsiye etmez. Aracı kurumların işine gelmez. O yüzden teknikçiler sürekli burdan al burdan sat derler. Al sat yapmazsan adamlar aç kalır.

Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    En zor iş oturmaktır. Parametreler, bilgi, tecrübe, piyasa takibi arttıkça oturmak zorlaşır. Piyasada kimse size pozisyonda sabit kalmanızı tavsiye etmez. Aracı kurumların işine gelmez. O yüzden teknikçiler sürekli burdan al burdan sat derler. Al sat yapmazsan adamlar aç kalır.

Bunu sıklıkla paylaşıyorum Ereğli piyasa değeri 4.6 milyar dolar.

Sayfa 791/975 İlkİlk ... 291691741781789790791792793801841891 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •