Sayfa 800/1011 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon
Arama sonucu : 8085 madde; 6,393 - 6,400 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Mathias 2 rapor var deniz ve teb. Deniz'in favök beklentisi daha iyi. Teb fazla bir değişiklik beklemese de nakit maliyet kalemlerinin iyileşmesini öne sürmüş... ek olarak deprem sigortası ve vergi gelirleri olabilir denmiş. Sordum diyorsun da bu raporları açıklayan buradakiler değil. Bir ara Bof tesislerde 130 dolara çıkmıştı marj. Hadi bizi geçtim, şimdi de Teb'i ve Deniz Yatırım'ı manüpülasyon ile itham ediyorsun. Çok meraklıysan yaz bu kurumlara sana izah etsinler.

Şiir gibi yazıyor Abim.
    Teknikte zorlama yoktur..

3.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Phillip Caital

Günlük hisse önerilerimiz EREGL, KOZAL ve TAVHL dir.

https://twitter.com/egelee45/status/...tVrhM06gvyASxQ
    philip capital bir daha öneri vermesin

4. Günün süprizini bofa saticidan aliciya gecerse yapar daha 3 saat var kapanisa bakalim olmaz ama bi umut

5. dün gece çıkan Enflasyon Muhasebesi tebliği sanırım kısmî negatif. tam yorumlayamıyorum muhasebe tekniklerine hakim olmadığım için.. anlayan varsa yorum yaparsa müteşekkir oluruz

6. Enflasyon muhasebesi şirket için kötü birşey değil. Şirketin karı az görünür ama öz varlığı artar, daha az vergi öder. Enflasyon muhasebesi şirkete değil, devletin vergi gelirine zarar verir. O yüzden bankaların enflasyon muhasebesine geçiş sürecine 2 yıl erteledi Hazine Bakanlığı.

Yarın FED kararı açıklanacak, faiz büyük ihtimalle değişmeyecek. O yüzden Eregl'de kısa vadede yukarı yönlü hareket beklemiyorum. YTD.

7. Hisse -%2ye yaklasti Mathias hala ortalikta yok şu an psikolojik olarak herkesi vurabilecegi dakikalar başladı , birşey gelmiş olmasın bu çocuğun başına tanıyan edeniniz var mi 😁

8. Eregl ve kardemirde tuhaf bir hareket var

Sayfa 800/1011 İlkİlk ... 300700750790798799800801802810850900 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •