Sayfa 806/993 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,441 - 6,448 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Beyan esastır fakat yazılanlar sürekli gösterişli zengin bir hayatı işaret ediyorsa demekki o hayatlara özenme vardir.

1 milyon dolar batırmalar 20 mt yat dunya turununa cikmalar alayi atmasyon

Herkes yazıp çiziyor sinir yok atış serbest.

Kendini trader olarak adlandiran biri nasil stopsuz viobda islem yapar imkansiz...

20 metrelik yatım olacak burda yazacam birde elimde hisse olmamasına rağmen...

2. Bence kaza ile 55 ustune atsa sanki çok dökülen olicak gibime geliyo , biz daha yeni girdik ama cok bunalmis gordum beklemekten eregli'de , Mathias ile TH'nin biraz daha sıkı çalışması gerekir aslinda 😁

3. Hiç işim olmaz usta, lotlarımı okşamak bana yetiyor

Yakında X2 olacaklar daha bir zevkle okşayacağım ahahaa

Sahi ne oldu bizim bedelsiz işi ?

Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Müdahele etsene abi şaşıracağına.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Merhaba sn 5yearlplan. Eregl'de geçen süre öyle can sıktı ki her türlü alternatifi düşünüyor insan �� Şöyle fake make de olsa 1.45 1.50 dolarlara gelse en azından tekrardan bir miktar çeşitlendirmeye gitme düşüncem var epeydir. Geçen sefer Mittal satışı bitti, bilanço iyi olacak herhalde, neyse bedelsiz geldi falan derken 1.20lerde kendimizi bulduk �� gerçi bu sefer de satarız bu gider falan. Hayırlısı bakalım ��
    Şimdi kendini deşifre ettin bu yazıyla Fedoramca, hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by Crushing Yazıyı Oku
    20 metrelik yatım olacak burda yazacam birde elimde hisse olmamasına rağmen...
    görevliler bence.bu arada sattıramazlarda. almak için bakanları engelleyebilirlr.

6. Alıntıdaki görselde sadece utanmaz EREĞLİ pirm yapmamış ...

2020 pandemi sonrası bazı ana tahtaların dolar bazlı grafik görünümleri (yıllarca süründükleri de unutulmamalı)

7.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Bence kaza ile 55 ustune atsa sanki çok dökülen olicak gibime geliyo , biz daha yeni girdik ama cok bunalmis gordum beklemekten eregli'de , Mathias ile TH'nin biraz daha sıkı çalışması gerekir aslinda 😁
    Buralar TL bazlı maliyetin yoğun olduğu yerler, buradan dökülen pek olmaz. Yanlislikla 60 görüp sonra 50ye düşse yemişim dolar bazlı maliyetini deyip çok insan dökülür.

8.  Alıntı Originally Posted by memoli1953 Yazıyı Oku
    Şimdi kendini deşifre ettin bu yazıyla Fedoramca, hayırlı olsun
    Sn memoli sen de mi ya? umarım şakadır bakın abd başkanı dahil herkesi hesabımı incelemeye davet ediyorum. Ya yönetim hangi maille üye olduğumu biliyor zaten. Mail kendi adıma. İsteyen yönetime yazsın. Hem beni hem fedoru zan altında bıraktı bu mathias denen tip.

Sayfa 806/993 İlkİlk ... 306706756796804805806807808816856906 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •