Sayfa 492/624 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 4986 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: PETKM - Petkim Petrokimya Holding A.Ş.

1. 26 - 19 düşüşünün% 23.6 sini geri alsa kabaca GAP kapaniyor. Sonra ikinci dalga düşüş 21 22 arasindan bir yerden gelse 14 15 arası bir yerde durur. Bu süreçte dolar 45 lira olsa bizim hedefe gelir. Bu yapıyı bozacak tek şey 50 günlüğü destek yapması. Aslında bilançoda sonrasi için güzel bir fal oldu. Sattikya bok atmak için değil endeks kritik yerlerde bilançoda herzamanki gibi gelirse fal gerçekleşme oranı %65 olur.

2. Karax abi sende benim gibi sattın düşsün diye bekliyin emme düşmez, sen alırsan düşer. Bunun tahtacisi tam soyguncu

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Karax abi sende benim gibi sattın düşsün diye bekliyin emme düşmez, sen alırsan düşer. Bunun tahtacisi tam soyguncu
    Bozkurt hc karac hc yi bilmem ama yılların borsacisisin.
    Bu hisse o dediğiniz yerlere gelir mi? Gelmez görmez olmaz anlamı çıkmasın ama olur mu? Neye gelicem?
    Hadi tut ki geldi, öyle bir hale sokarlar ki adamı almaya elin gitmez, nefesini keserler. Bırak almayı elindekini satmaya çalışırsın.
    Hadi geldi diyelim, sende almak istiyorsun ve bunca yasanmisliktan sonra ya da önce diğer hisselerde düştüğü varsayimiyla bunu alır mısın? Yoksa diğerlerini mı alırsın?
    Söylemek çok kolay ama bu işler öyle olmuyor.. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    26 - 19 düşüşünün% 23.6 sini geri alsa kabaca GAP kapaniyor. Sonra ikinci dalga düşüş 21 22 arasindan bir yerden gelse 14 15 arası bir yerde durur. Bu süreçte dolar 45 lira olsa bizim hedefe gelir. Bu yapıyı bozacak tek şey 50 günlüğü destek yapması. Aslında bilançoda sonrasi için güzel bir fal oldu. Sattikya bok atmak için değil endeks kritik yerlerde bilançoda herzamanki gibi gelirse fal gerçekleşme oranı %65 olur.
    Hocam sen satmadiginda da afedersin bok atiyordun 😊 hatta ilk günden itibaren 😂
    Görüyorum ki hissenin bir cazibesi var demekki ki arada gelip gözatiyorsun, çekicilik mı yaratıyor anlamıyorum.
    Sakal almaya geldin ama işimiz fallara kalmamalı zaten! Düşeş attın yek geldi maalesef. Ha ben çok mu kazandım elbette hayır.
    Bekliyoruz işte, ne gelir nasıl olur kimse bilemez. Zor hisse olduğunu peyderpeyi yazıyorum. Hakkımızda hayırlısı. Ytd

5. OPEC+ petrol kesintilerini uzatmayı değerlendiriyor
    Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü (OPEC) ve OPEC dışı bazı üretici ülkelerden oluşan OPEC+’nın, talebin olmaması halinde petrol kesintilerine devam edeceği belirtildi.

Sevmiyorum şu cümleleri. Karşılıklı kılıçlar çekiliyormuş havası katıyor. Bir yandan petrol düşmeye meylederken, kesintiyi uzatma cümleleri hoş olmuyor.. 83.18 altına bir türlü kiramadi. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by spenc Yazıyı Oku
    Bozkurt hc karac hc yi bilmem ama yılların borsacisisin.
    Bu hisse o dediğiniz yerlere gelir mi? Gelmez görmez olmaz anlamı çıkmasın ama olur mu? Neye gelicem?
    Hadi tut ki geldi, öyle bir hale sokarlar ki adamı almaya elin gitmez, nefesini keserler. Bırak almayı elindekini satmaya çalışırsın.
    Hadi geldi diyelim, sende almak istiyorsun ve bunca yasanmisliktan sonra ya da önce diğer hisselerde düştüğü varsayimiyla bunu alır mısın? Yoksa diğerlerini mı alırsın?
    Söylemek çok kolay ama bu işler öyle olmuyor.. ytd
    For example pandemi süreci.
    Elimdeki hisseler bazısı yarıya bazısı daha fazla düştü. Halimi görsen ruh gibi dolanıyorum. Ve süreçte bazısı uzunca bir sürec kendine gelemezken portfoyde bazısı sert yukarı aşağı voaliteler yapıyordu.
    Çoğu kişi bu durumu yaşamıştır ama yıllarca elinde hisse taşıyanlar heleki düzenli birikim yapanlar için bu durum gerçekten kötü olmuştur ruh hali olarak.
    Buna bende dahil ama emekli olduğum sürece denk geldi o dönem. Gözümü kapattım ele geçen yılların parasını eldekilere dağıttım, bunlardan biri petkovic.
    Ama şunu söyleyeyim o süreçte elde nakit olmasaydı çok üzülürdüm sonrasında.. ytd

7. Tabi cümleler anlatırken oldukça kolay, ama yaşamak o süreci hiçte kolay olmadi. Dip yok, belirlilik yok aksine virüsler süreci uzadıkça belirsizlik daha da artıyor.
    Hele ki havacilardan birinde olduğunu düşün uçak uçmayı bırak sinek uçmuyor. Eğer şirketleri bilmemiş olsaydım o süreçte elim almaya gitmezdi. Bir şekilde ağzımdan salyalar akıyor alırken bir yandan belirsizlik.
    Anlatmak kolay ama 😊 ytd

Sayfa 492/624 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •