Sayfa 698/873 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon
Arama sonucu : 6984 madde; 5,577 - 5,584 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    [Sevgili vatandaşım, borç harç evini geçindirmeye çalıştığını biliyorum. İktidara gelir gelmez, bireysel kredi kartı borçlarınız için kesin çözüm üreteceğim. Erdoğan'ın sebep olduğu ekonomik buhran yüzünden birikmiş kredi kartı borçlarınızı, devletimizin hazinesi, bankalardan devralacak.

Kredi kartı borcunuzun faizi tamamen silinecek ve anapara 36 ay taksitlendirilecek. Böylece yüz binlerce vatandaşımız, bu yükün altında ezilmekten kurtulacak, rahat bir nefes alacak, borç batağı yüzünden yuvalar yıkılmayacak.

Unutmayın, 28 Mayıs seçimi, bu ağır borçlardan kurtulma veya ülkece borç batağına saplanma referandumudur!

Vatanını seven sandığa gelsin.

Kemal Kılıçdaroğlu
    Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Adayı]

Telefonu karıştırırken buldum ilk geldiğindede eleştirmiştim
    İyiki seçilmemişti
    Yoksa ya onun ya bizim başımız baya bela olacaktı
    Ödenmeyen Kredi ve Kredi kartları borçları Bankalar tarafından satılıyor...Hatta o kadar düşük fiyatlara satılıyor ki ana paranın 100.000 de 1 bile değil...

Adam aslında Bankalara ciddi destek atacakmış...Vatandaş ta rahatca borçlarını ödeyebilecekti...Bunun neresi yanlış...

Bankalar tahsil edemedikleri alacaklarını varlık yönetim şirketlerine satma yoluna gidiyor. Son olarak İş Bankası da takipteki krediler portföyünün 1.1 milyar TL tutarındaki kısmını oluşturan alacaklarını 32.4 milyon TL satış bedeli ile devrettiğini açıkladı.

2. para diye birşey yok kendinizi kandırmayın. sonsuz miktarda sonsuzlukta bir rakam kalabalığı.

halen bunu öğrenemediyseniz halen bunu anlayamadıysanız büyük ihtimalle sıfırlamış tayfasın dayi.

açıkcası oluşuma grafiğe baktığımızda başlayacak gibi duruyor ki bugün 3 den sonra başlayan hareketi bilen biri mi alıyor diyip kuyumcuya gidip piyasa fiyatlarını izledim. hareket yoktu.

evet asla bilemezsin ama birisi birşey yapıyorsa acaba diyip koşuyorsun. acaba diyorsun. işaretlere bakıyorsun.

gökyüzünü yıldızları rüzgarı yorumluyorsun.

acaba diyorsun....

başlıyor mu ?

3. Yeni bir karikatürümüz mü olacak acaba?
    Merak ve ilgiyle takip ediyoruz.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Enflasyon TÜİK e göre yıllık %69,80, ENAG a göre %124.35 olarak gerçekleşti
    https://www.tclira.com/enflasyon-tui...k-gerceklesti/

Arada bu kadar büyük fark nasıl olur?
    İkisinin ortalamasını alalım bari.
    trendyol da eski siparişlerimin fiyatlarına ve şimdiki fiyatlarına bakıyorum enag ın enflasyon verisi doğru çıkıyor

5. 140 bine araba aldıklarında bu paraya arabamı olur derken 2021 yılı.

2024 yılı 1.9 milyona araba bedava geliyor.

kendizi kandırmayın.

adios

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ödenmeyen Kredi ve Kredi kartları borçları Bankalar tarafından satılıyor...Hatta o kadar düşük fiyatlara satılıyor ki ana paranın 100.000 de 1 bile değil...

Adam aslında Bankalara ciddi destek atacakmış...Vatandaş ta rahatca borçlarını ödeyebilecekti...Bunun neresi yanlış...

Bankalar tahsil edemedikleri alacaklarını varlık yönetim şirketlerine satma yoluna gidiyor. Son olarak İş Bankası da takipteki krediler portföyünün 1.1 milyar TL tutarındaki kısmını oluşturan alacaklarını 32.4 milyon TL satış bedeli ile devrettiğini açıkladı.
    Ödenmeyen takip süreci bitmiş demiyor ki birikmiş kredimkartı borcunuz diyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yeni bir karikatürümüz mü olacak acaba?
    Merak ve ilgiyle takip ediyoruz.
    Kim diye bakıyoruz çekirdek elde
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bu bizim memet

Sayfa 698/873 İlkİlk ... 198598648688696697698699700708748798 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •