Sayfa 703/897 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon
Arama sonucu : 7171 madde; 5,617 - 5,624 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Galiba mesleği ekonomi olanlardan bir tek Keynes borsada para kazanmıştır denir, yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Dünyanın en önemli fizik dehası kabul edilen İsaac Newton, o zamanlar korkunç bir meblağ olan 20 bin paundu borsada batırmıştır.

"Gök cisimlerinin hareketlerini hesaplayabiliyorum ama, insanların deliliğini hesaplayamıyorum."

Kendisi delirmiş farkında değil.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Kocaeli'de fabrikada 'grup seks skandalı' iddiası
    Kocaeli’nin Kartepe ilçesindeki bir fabrikada çalışan 4 işçi hakkında akılalmaz iddialar gündeme geldi. Bağımsız Kocaeli haber sitesinin aktardığına göre, gece vardiyasında çalışan 4 işçinin grup seks yaparken yakalandıkları iddia edildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...ddiasi-2202903

3.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Kocaeli'de fabrikada 'grup seks skandalı' iddiası
    Kocaeli’nin Kartepe ilçesindeki bir fabrikada çalışan 4 işçi hakkında akılalmaz iddialar gündeme geldi. Bağımsız Kocaeli haber sitesinin aktardığına göre, gece vardiyasında çalışan 4 işçinin grup seks yaparken yakalandıkları iddia edildi.

fabrika da 4 pozisyon açılmış

iş, iş!!

4.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    trendyol da eski siparişlerimin fiyatlarına ve şimdiki fiyatlarına bakıyorum enag ın enflasyon verisi doğru çıkıyor
    muratoğlan diyordu 2005 te kumpir 4 TL idi şimdi 300 tela yer ortaköy mü acaba günde 100 tane satıyorum diyo eleman deli ciro ve kar vardır.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kazıklannamışım, ancak ortada bir indirim de yok yani.
    Ama herifçioğlu etikete 650 yazmıştı.
    Hatta 50’lik Tekirdağ Altın serisi 709 yazıyordu, onu da 650’ye bırakırım dedi.
    korkacak birşey yok üstadım manav emrahın annesinden hiç para almıyordu

sizinki indirim varmış gibi göstermiş ederinden almışsınız falso bi hareket var ama tehlikeli değil zannımca siz genede dikkatli olun

6.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    Kocaeli'de fabrikada 'grup seks skandalı' iddiası

grubu yakalayan bir ikilem yaşadı mı acaba bi tereddüt oluştu mu? merak ettim bi

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    korkacak birşey yok üstadım manav emrahın annesinden hiç para almıyordu

sizinki indirim varmış gibi göstermiş ederinden almışsınız falso bi hareket var ama tehlikeli değil zannımca siz genede dikkatli olun
    Dikkat ettim üstadım.
    Ödeme yaparken zaten yüz yüze bakıyorduk.
    Ödemeyi yaptıktan sonra yengeç gibi yan yan yürüyerek dükkandan çıktım.

8.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bu ay itibarı ile zaten Yeni Rakı fiyatı 599 gayme, 650 gayme değil.
    geçen hafta carrefour'da indirim vardı 50 cl. 650 tl.lik uzun demlemeyi 525 tl.ye aldım
    tekirdağ rakının 925 tl.lik öküzközü boğazkeresini 625 tl görünce ondan da kaptım bir tane
    bu hafta baktım 1000 tl.yi geçmişti öküzgözü, şarap üzümünden rakı deneyelim bakalım..

Sayfa 703/897 İlkİlk ... 203603653693701702703704705713753803 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •