Sayfa 694/840 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon
Arama sonucu : 6713 madde; 5,545 - 5,552 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    Bana yazdı davudiskender,
    Arada vurkaç tayfası geliyor duygusal yaklasıyorlar arada saldırganlaşıyorlar.
    Biz şirketi çocugumuz gibi tanıyoruz.
    Şirket romanya hamlesinden önce burada ifade ettik avrupa da bir fabrika alabilirler vs diye.Nitekim de romanya hamlesi oldu.

Biz bu öngörüleri yaparken şirketi dogru tahlil ediyoruz.Günü birlik değil sonsuz vadede tutulacak bir şirket gözüyle yaklasarak alıyoruz.
    Temel özellikleri bozarsa uzun sürede fikrimizi değiştiririz tabi.
    Bugün ford otosan sıfırdan bir aracı çizip üretme kabiliyetine sahip ve yarı yarıya ortaklık kurmuş bir şirket.kur baskılarsa ford u uzun süre diğer şirketleri de baskılar yönetim de baska bir hikayeyi ortaya koyar yeteneklerini ortaya koyarak.
    Hisse fiyatına bakarak sirkete yatırım yapılmaz ya da bu yapılan bilmişlikle salata bilgilerle süslenmez.
    Bu denizde bunlar da gider biz gemiyi yürütmeye devam ederiz.
    Ytd
    Özellikle nitelikli Ar-Ge merkezleri olan şirketler ki Koç şirketlerinin sanayi alanında olanların hepsinde içi dolu bir şekilde var, ben her an yeni güzel süprizler beklerim. Benzer durumu Türk Traktör ve Tüpraş için de söylüyorum. Bu şirketlerin raporlarını okumaya doyamıyorum ve her birinin şu andaki tahta fiyatları gelecek yatırımları göz önünde tutulduğunda oldukça uygun gözüküyor.
    Elbette ki dediklerim yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Davudiskender Yazıyı Oku
    Özellikle nitelikli Ar-Ge merkezleri olan şirketler ki Koç şirketlerinin sanayi alanında olanların hepsinde içi dolu bir şekilde var, ben her an yeni güzel süprizler beklerim. Benzer durumu Türk Traktör ve Tüpraş için de söylüyorum. Bu şirketlerin raporlarını okumaya doyamıyorum ve her birinin şu andaki tahta fiyatları gelecek yatırımları göz önünde tutulduğunda oldukça uygun gözüküyor.
    Aynen katılıyorum abi.
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    @uzunvade87 arkadaşım ne bu şiddet ne bu celal.Dur sakin ol.Şimdi gidip bir kahve yap kendine,çok gerginsin.Belliki olasılıklar seni gergin ve tahammülsüz yapmış.Kendini sıkma bu kadar.Hayat kısa ve boş,gez eğlen coş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    19 yasından bu yana ford yatırımcısıyım.
    Korkum çekincem yok.
    Sataşıyorsun sallıyorsun sonra geri vites yapıyorsun.
    Şirketle ilgili de etiketlemen için öne sürdüğün bilgiler yanlış.(fason üretim kısmı da dahil)

Yanlış bilgilerle ahkam kesme.

Sana bir haberim var 2024 ve 2025 yurt içi otomotiv piyasası çok zorlu olucak.
    Ben balık tutmaya devam ediyorum.Sana iyi uykular.Telefonu düşürcem şimdi sana laf anlatayım derken;)
    Ytd

240 dakikalık

Haftalık

Haftalık

Dinlenme sürecine girebilir.. gibi..
    Teknikte zorlama yoktur..

5. Dediler Froto fason
    Koçlara da mason
    Fasille aldım dermason
    İlk telefonum Ericsson
    Çalmak yasak burda klakson
    19 yıldır Froto yatırımcısıyım,
    Sanmayın ki atmasyon,
    Lisede sol açıktım, lakabım Andersson,
    Sağdan direksiyonlu ister bizden Anglosakson,
    Teknikçiler çeker hisseye ultrason,
    Lotu çok olanlar çeker lakerda, anason,
    Bi 500 lot daha getir garson!

Froto hem fason hem de taşeron tanımına uyuyor sanki sözlüğe bakınca, sonuçta son sözü hep Ford Co. söyler. Ford Co.'nun izni olmadan İran'a, Pakistan'a yeri gelir Rusya'ya araç satamıyorsan fasonsun, kesonsun, taşeronsun.

Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Dediler Froto fason
    ..
    Çalmak yasak burda klakson
    19 yıldır Froto yatırımcısıyım,
    ...
    Teknikçiler çeker hisseye ultrason,
    ..
    Oralet Amcam bi tanesin. Saygılar.
    Teknikte zorlama yoktur..

7.  Alıntı Originally Posted by uzunvade87 Yazıyı Oku
    19 yasından bu yana ford yatırımcısıyım.
    Korkum çekincem yok.
    Sataşıyorsun sallıyorsun sonra geri vites yapıyorsun.
    Şirketle ilgili de etiketlemen için öne sürdüğün bilgiler yanlış.(fason üretim kısmı da dahil)

Yanlış bilgilerle ahkam kesme.

Sana bir haberim var 2024 ve 2025 yurt içi otomotiv piyasası çok zorlu olucak.
    Ben balık tutmaya devam ediyorum.Sana iyi uykular.Telefonu düşürcem şimdi sana laf anlatayım derken;)
    Ytd
    Ya bak şimdi geri vites falan filan beni geriyorsun.Ortamı yumuşatalım dedik taviz algıladın hemen.Seni 6. vites yapar takarım burada ağzın açık izlersin.Ama sevmiyorum ikili sürtüşmeleri,ben dahil insanlar böyle şeyler okumak için girmiyor buralara.

Cahillik mutluluktur!

8.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Ya bak şimdi geri vites falan filan beni geriyorsun.Ortamı yumuşatalım dedik taviz algıladın hemen.Seni 6. vites yapar takarım burada ağzın açık izlersin.Ama sevmiyorum ikili sürtüşmeleri,ben dahil insanlar böyle şeyler okumak için girmiyor buralara.

Her dönem buraya senin gibi vasatlar gelir gider.
    İşine bak…
    Köyün delisi, maydanoz yazıp da satasıp üste cıkmaya çalışma.

Söylediğin bel altı pis muhabbetini de sana iade ediyorum.

Sosyal hayatta böyle davranma pişman olursun.
    Şirketle ilgili yazdıkların zırvalık bunu da unutma.

Sayfa 694/840 İlkİlk ... 194594644684692693694695696704744794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •