Sayfa 709/890 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon
Arama sonucu : 7119 madde; 5,665 - 5,672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Başkanlığı verilerine göre, 2024'ün ilk üç ayında uygulanan toplam trafik cezası sayısı geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 78 oranında artarak 5 milyon 182 bin 730 adede ulaştı. Bu rakam geçen yıl ilk üç ayda 2 milyon 910 bin 721 adet olmuştu.

Martta 3 kat fazla ceza kesilmiş
    evet ayhan abi o balıklardan biri de benim radara girdim sandım meğer ceza bana kaçmış

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bilmeyenler vardır, Federal Mogul piston, gömlek, yatak imal eder.

3 Piston bir gömleği test etmişler, kompresyon kaçırıyor mu diye.
    abi şirketten kap gelir mi ben merak ediyorum bedelli mi vermiş bedelsiz mi?

gömleği gömleği

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,662
    doğrudur, pratikle teoriyi harmanlamak zaten bu işin kilit noktası. mümkün olduğu kadar herkesin düşüncesini not almakta fayda var. piyasa döngüsünü ve sentimenti tespit açısından tüm fikirleri dinlerim, mantık aramaya çalışırım.

Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    KapalıÇarşıda, MısırÇarşısında, Tahtakalede, MahmutPaşada, Lalelide kaç tane Pirefesör esnaf var? Döt kadar genişliği olan Dükkanların fiyatı 1milyon$ dan başlıyor.

Veysel, Özgür, Mahfi teorik tarafı ne kadar bilirlerse bilsinler, pratik hayat, gerçek hayat farklıdır.

Cihat E. Çiçek ve Mert Başaran bu yüzden portföy yönetiminde bunlara göre çok daha başarılı. Çünkü gerçek hayatta esnaftan öğrenmişler ticareti. Teorik bilgi ile de harmanlamışlar. Sahaya inip top oynamadan maçı kazanamazsın.

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXIII

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    abi şirketten kap gelir mi ben merak ediyorum bedelli mi vermiş bedelsiz mi?

gömleği gömleği
    Çok açık değil mi üstadım.
    Bedelsiz vermiş işte, iç kaynaklardan karşılamak suretiyle.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,455
    avrupada bir emekli maaşınla en az 200 kilo kırmızı et alabiliyorken bizim zengin ülkemizde en çok 25 kilo alabiliyorsa [tabii bizim ülkemizdeki emekli memur emeklisini kastettim o fasfakir emeklileri değil] burada hangi beyinsizle neyi tartışıyorsunuz, koyun götüne gitsin
    ALTIN ONS BU SENE 4.100 GÖRECEK-adese

6.  Alıntı Originally Posted by ajfa Yazıyı Oku
    doğrudur, pratikle teoriyi harmanlamak zaten bu işin kilit noktası. mümkün olduğu kadar herkesin düşüncesini not almakta fayda var. piyasa döngüsünü ve sentimenti tespit açısından tüm fikirleri dinlerim, mantık aramaya çalışırım.

Bir de küçük yatırımcıya hisse pazarlayıp, sonra çakanlar var. En tehlikelisi bunlar. Direk uzak durun böyle pazarlamacı tiplerden. Her kılığa girebiliyorlar. İnsanlar böyle tilkilerin çok yönlü sosyal mühendislik oyunlarına gelip kandırılıyorlar.

https://www.kap.org.tr/tr/BildirimPdf/570817

https://eksisozluk.com/entry/162577951

https://eksisozluk.com/entry/162363443

7. Türkiye' nin gerçek sorunu nedir ?

A-) Tek adam rejimi değildir.

B-) Enflasyon ve/veya üretim değildir.

C-) Cari açık ve borçlar falan değildir.

Ülkede, 22 senedir, vahşi bir şekilde süren, Haksız

SERVET TRANSFERİ ve ahlak erozyonu dur.

Bu haksız servet transferini ve erozyonu durdurup,

geri döndürecek ekibi ve eylemleri oluşturmak ,

topluma olan en büyük vazifedir.

Bunun dışında şeylerle meşgul olmak,

Hırsızın oyununda, kaleye geçmek tir.

8.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    avrupada bir emekli maaşınla en az 200 kilo kırmızı et alabiliyorken bizim zengin ülkemizde en çok 25 kilo alabiliyorsa [tabii bizim ülkemizdeki emekli memur emeklisini kastettim o fasfakir emeklileri değil] burada hangi beyinsizle neyi tartışıyorsunuz, koyun götüne gitsin
    * prosciutto crudo san daniele mi

Yoksa

* prosciutto crudo di parma mı

Seversin ?

Sayfa 709/890 İlkİlk ... 209609659699707708709710711719759809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz