Sayfa 700/880 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon
Arama sonucu : 7036 madde; 5,593 - 5,600 arası.

Konu: FROTO - Ford Otosan

1. Bir gün de "ben bunu hiç düşünmedim, adamın bakışı ne farklı" desem. Psikiyatri koğuşu, ergen sınıfı gibi başlık...

2.  Alıntı Originally Posted by özmen Yazıyı Oku
    Mevcut durumda da döviz kurları baskılanmış vaziyette, buna rağmen şirketimizin hasılat ve kâr rakamları gayet iyi. Ama önümüzdeki dönemlerde döviz daha da fazla baskılanırsa şirketimizden ziyade daha başka birçok konuda ülkede dengeler bozulacaktır. Mevcut durumda kurlardaki baskı nedeniyle ülkemizdeki ev fiyatları Avrupa'daki, Amerika'daki ev fiyatlarını geçmiş, Avrupa'da tatil fiyatları Türkiye'deki tatil fiyatlarına gelmiş, bunun daha aşırısı ülkemize çok zarar verecektir, ve eminim ki bu durumdan da şirketimiz en az zararla çıkmayı başaracaktır. Şahsen şirketimiz profesyonellerine benim güvenim tam herkese bol kazançlar,
    Selamlar saygılar.
    Sayın Özmen, bence şu anda döviz kurları eskisi gibi bilerek baskılanmıyor. Şu anda TL alındığı için kurda yukarı hareket yok. Ama TL'ye de talep belli oranda kalacak kısa süre için. Dolayısı ile TR dış ödemeleri zamanında kurda kısıtlı artışlar göreceğiz. Zaten kaba matematik ile yabancı beklenen oranda gelmez ise 40-42 TL, beklenen oranda gelirse 36-38 TL'lerde olacak gibi gözüküyor yıl sonunda. Saygılar.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,359
    Ayriyetten bu kurlari cok da uzun sure tutabileceklerini dusunmuyorum.

Amac kkmcileri suratle sterilize etmek.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Anlaşıldı burada düşük tansiyondan kimse hoşlanmıyor,ağzının payını isteyen kaşınan bebe çok belli.Sen önce bi finansal özgürlük yolunda mesafe al sonra gel buralarda fikir beyan et bebe.Senin bildiğin kadar bizim unutmuşluğumuz var.Haydi yallah git oyun parkında oyna.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Boş konuşma. Daha karşındakini tanımıyorsun. Nerden biliyorsun mesafe almadığımı veya benden daha çok bilgiye sahip olduğunu. Kısır muhabbetlere sen yönlendiriyorsun. İlk soruma cevap ver önce? Sonra hakaretlerini saydırmaya devam edebilirsin.

@Osman abim. Senin bakış açın düz mantık. Kurdaki artış veya azalışdan ziyade stabil olması şirket için daha karlı. Saygılar.
    Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ayriyetten bu kurlari cok da uzun sure tutabileceklerini dusunmuyorum.

Amac kkmcileri suratle sterilize etmek.
    Kuru tutma mi? MB usd alim tarafında buna ragmen kurlar yukselmiyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

neyse bu froto çok aşırı prim yaptı doslar....kimse kimsenin gazına gelip buralardan maliyet yapmasın....eskilere bir şey diyemem ucuz aldı....hisseyi bedavaya getirdi.....ama buralardan almak hele hele tüm biriklerini buraya koymak isyen çok düşünsün derim....Zira müzik çalıyor....oyun sürekli devam ediyor borsamızda....birileri bu hisseleri birilerine çaktırmadan verecek ki...kazandım diyebilsin....herkesi alıştırdılar çıkışa terse döndüğünde 1-2 ay yeterli 10 yıllık karı almak için... o günler de yaklaştı dostlar......benden söylemesi......

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,359
     Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Kuru tutma mi? MB usd alim tarafında buna ragmen kurlar yukselmiyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Kur sadece satilarak tutulmaz.
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

bu arada aynı oyun bimas ta da var...bugünlerde yabancı alıyor algısı ile dolar bazlı zirveleri deldiler.....bilenler bilir satışa konu hisseleri de önceden borsa da satılabilir tipe dönüştürdüler.....çaktırmadan gel gel yapıyorlar.....zaten vatandaş bu marketlere burnundan soluyor.....yakında markette satılacak ürünlere tavsiye fiyat etiketi de konulacak....zam gelse de eski market malları o eski fiyattan satılacak....anlayacağınız bunlara da ciddi tedbirler yolda.....

Sayfa 700/880 İlkİlk ... 200600650690698699700701702710750800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •