Sayfa 904/1005 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 7,225 - 7,232 arası.

Konu: Viop LVİ

Alıntı Originally Posted by gsPrCyCle Yazıyı Oku
    Mahdi
    Lisan el gaib
    Kwisatz Haderach
    ahanda çarpıldı işte ağzı yüzü kaydı..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

izmdc neden taban çekti acaba.

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

3. bir çok kisi endeks icin düzeltme olacak dedi ve oluyor ama yan kagıtlar buna uymalı mı süpheliyim ..
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. notumuz artmadı mı?

cuma yazacaktım not arttıysa iş bitmiş demektir...

hep piyasa tersine gider...

Not düştüğünde çıktıgımızı not arttgında cakıldıgını gördü bu gözler...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. tek elle yönetilen borsa cuma aldıklarını dağıtan badem bofası ,
    yav hala yabancı şu kadar alış yaptı diye millet tartışıyor birde aracı kurum gazına gelip boş boş yazan dolu.
    5 haftada 480 milyon dolar para gelmiş yabancı gözüken bu kadar para ile 3.20 dolar bazlı hedefe geliyor yapın hesabı aslında pıst 100 bu rakamlara badem spor getiriyor sistem katalizör olarak ekonomi programı üzerinden gidilecek yol güzergahını haberlere kadar biliyor fiyatlamalar bunun üzerine devam ediyor , yani bilançolara vs bakan yok ona bakılsa pıst 100 satılmalı .Örnek vereyim açığa satış, swap işlemleri açılması,gri liste ,enflasyon ne zaman aşağı gösterilecek graflarda bunun gibi bütün planlamalar yapılıp zaman içinde piyasaya bunları vere vere devam edecek yol ha jeopolitik bir olay olur iç siyasette sıkıntı yaşanır dengeler yeniden değişir benim temel şablonum çok önceden beri böyle .Çok şükür kuzu nun çöküş topiğinden beri bu seneryo üzerinden hareket ettim güzel kazançlar yaptım , nasdax sistemi bu sistemin en büyük parçaları benim seneryomda.
    FORMASYON AVCISI -53

SPOT da BofA 1 saatte 2 mlyr üzeri satış yaptı, en iyi alıcı Piyasa görünüyor,

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,624
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Dini yaazılar forumda yasaktır..

bu yazıdan sonra yazılanlar cezasız olmayacak..
    Koğuşlarda yer boşaldı heralde yeni misafir arıyor güneysu

haftasonu tek durmadılar demekki .. nolduysa

8.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    bir çok kisi endeks icin düzeltme olacak dedi ve oluyor ama yan kagıtlar buna uymalı mı süpheliyim ..
    yan kağıtlar geri kalmıştı, doğru.. ama bilanço açıklayan dip açıyor dikkat ettiysen, düşen listesi kontr sayas gsdho hepsi cuma bilanço açıklayanlar.. demek ki neymiş, öyle 2 çizgi çekip yok düşeni kırıyo falan filan para etmiyo, esas olan temel analizdir- yan kağıtlar son 2 yılda aşırı şişmişti genel olarak şimdi normalleşiyor

bu dönemde ana kağıtlardan başkasına bakmamak lazım.. sadece finans sektörü hariç tutulabilir leasing sigorta falan

Sayfa 904/1005 İlkİlk ... 4048048548949029039049059069149541004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •