Sayfa 624/660 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634 ... SonSon
Arama sonucu : 5273 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

1. Berkosan'nın Vergi Dairesine Sunulan 2023 Yılı 12 Aylık Net Karı 70.996.003 TL

2.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    vergi dairesine sunulan mali tablo geldi.
    yorum varmı.
    Yönetim yine yaptı yapacağını demekki yine haber sizdirmis kar inşallah kendi pisliklerinde bogulurlar

3. Sayın yönetim buda başka bir oyununuzmu seans açıkken bilanço gondermek bizler artık üç aylık bilançoları bekliyoruz onlar denetimsiz oldukları için daha güzel teker cevirirsiniz

4.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    vergi dairesine sunulan mali tablo geldi.
    yorum varmı.
    yurtdışı ispanya ve sırbıstan fabrikalarının gelirleri hariçtir...onlar da gelince bilanço netleşecek...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by Akinkktrk Yazıyı Oku
    Sayın yönetim buda başka bir oyununuzmu seans açıkken bilanço gondermek bizler artık üç aylık bilançoları bekliyoruz onlar denetimsiz oldukları için daha güzel teker cevirirsiniz
    iyi bilanço gelecek inşALLAH...sıkıntı yok..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yurtdışı ispanya ve sırbıstan fabrikalarının gelirleri hariçtir...onlar da gelince bilanço netleşecek...
    Evet şirket ile görüştüm ve teyit ettim..
    500 milyon hasılat mümkün..

7. Kabaca 20 milyon tl kar’a katkı yapacak sırbistan ve ispanya..
    Esas belirsizlik enf.muhasebesinde..yoksa 90 milyon tl net kar bize yeter..

8.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Kabaca 20 milyon tl kar’a katkı yapacak sırbistan ve ispanya..
    Esas belirsizlik enf.muhasebesinde..yoksa 90 milyon tl net kar bize yeter..
    Yani bu kadar gecikme sadece Türkiye bilancosuysa vay bizim halimize ama yurt dışı satış rakamlarını da yazmislar inşallah senin dediğin gibidir yoksa yönetime zerre kadar güvenim yok senin dediğin gibiyse tahminlerimizin üzerinde bir kar gelir buda seans içi bilanço gönderen yönetimin başka bir ayak oyunudur

Sayfa 624/660 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •