Sayfa 364/388 ÝlkÝlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon
Arama sonucu : 3098 madde; 2,905 - 2,912 arasý.

Konu: CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

1. CANTE - Çan2 Termik A.Þ.

Alýntý Originally Posted by Vosbaga Yazýyý Oku
    Herkeze slm egeduk kardeþ, sana ve göstermiþ olduðun, azime hayran, kaldým 1 yýldýr bu hissedeyim, taký, bölünmeyi yaþadýðmdan beri maliyet, 17.70 küsür dü ben yukardan, 29.75 den satýp tekrar almýþtým, düþüþe baþladýðýndan beri, maliyetim þuan kaç açýkcasý bilmiyorum tek bildiðim epey yüklü lotum olduðu bakalým bu bekleyiþ neye evrilecek
    Bu sabýr ne ki üstadým. Hisse toplamaya daha Þubat’ta baþladým. Kenarda hep nakitim var. Düþtükçe toplarým. Sýkýntý yok.
    2013 yýlýnda bir Kaðýt almýþtým. Tam 5 yýl süründürdü. Ayný þekilde düþtükçe ekledim. Altýncý yýl bir roketledi ki dillere destan. Döviz bazýnda müthiþ bir getiri elde etmiþtim. Þimdi sýrada bu var kýsmetse. Tahtacý lotlarý elbette tek tek sayýyor, ona göre strateji uyguluyor ama fark etmez benim için.
    Onlardan daha sabýrlý olunca zorunlu olarak kazanan oluyoruz.
    Denem o ki; yüksekse de iþime gelir düþse de.

2. Arkadaþlar 2023 yurt içi satýþlarý kötü geldi sebebini bilen var mý

3. tam bir hayal kýrýklýðýsýn,paramýz pul oldu,cebimizde dursaydý þu anda %50-60 primliydik.Allah belanýzý versin.

Alýntý Originally Posted by hürriyet Yazýyý Oku
    tam bir hayal kýrýklýðýsýn,paramýz pul oldu,cebimizde dursaydý þu anda %50-60 primliydik.Allah belanýzý versin.
    2-3 sene önce GARAN a 6,65 den girdim. bir sene evvel, en son 57 den sattým. þimdi elimde olsaydý %28 kardaydým. o parayla 21 civarýnda CANTEye girdim. hiç te rahatsýz olmuyorum. GARAN 120 ye kadar 1-2 sene içinde çýkar. hala daha borsada canteden iyi kazandýracak hisse göremiyorum. 1-2 sene içinde 500 TL olur. borsada al sat la para kazanýlmýyor. böyle bir enflasyonu birdaha yakýn zamanda yakalýyamazsýnýz. DEÐERLENDÝRÝN

5.  Alýntý Originally Posted by regal1 Yazýyý Oku
    2-3 sene önce GARAN a 6,65 den girdim. bir sene evvel, en son 57 den sattým. þimdi elimde olsaydý %28 kardaydým. o parayla 21 civarýnda CANTEye girdim. hiç te rahatsýz olmuyorum. GARAN 120 ye kadar 1-2 sene içinde çýkar. hala daha borsada canteden iyi kazandýracak hisse göremiyorum. 1-2 sene içinde 500 TL olur. borsada al sat la para kazanýlmýyor. böyle bir enflasyonu birdaha yakýn zamanda yakalýyamazsýnýz. DEÐERLENDÝRÝN
    sn.regal1,1-2 sene içinde 500 TL olabilmesini hangi kriterleri göz önünde tutarak söylüyorsunuz.Kýsada olsa açýklayabilirmisiniz.Kolay gelsin.

Kömürü terkedebilmek için ikamesini görmemiz lazým.

Alýntý Originally Posted by hürriyet Yazýyý Oku
    sn.regal1,1-2 sene içinde 500 TL olabilmesini hangi kriterleri göz önünde tutarak söylüyorsunuz.Kýsada olsa açýklayabilirmisiniz.Kolay gelsin.
    cante sadece enerji þirketi deðil. sermaye 2028 e kadar 10 milyar olacak. enflasyon üzerine fiyat belirlenecek. 500 þu an uçuk duruyor.

Sayfa 364/388 ÝlkÝlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •