Sayfa 84/135 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon
Arama sonucu : 1074 madde; 665 - 672 arası.

Konu: EGEEN - Ege Endüstri

1. Yaz sonu 50 bin olması bedelsiz o da yüksek bir bedelsiz yapmaz ise bence imkansız.Dolar çıksa da çıkmasa da !!! Çok büyük bir iddia olmuş..Eskilerden hepimiz bunu yapacağını biliyorduk ama bedelsiz gelir diye kıpraşamıyoruz..

2. Anlaşılan patron fabrika inşaatı bitip oraya taşınana ve işler yoluna girene kadar bedelsiz işiyle uğraşmayacak..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,853
    10% taban olan kağıt 2 gün hamsi gibin oynar, ufak ufak da düşebilir acele etmeden
    -5% daha da aşağı yapabilir diye paçal yaparak alınmalı. Dolara orantısız müdahele
    biter ise Ekim 2024 Bilançosu önem kazanır ve kalınır mı gidilir mi o zaman karar verilir.

Bu gün, yarın nasıl aşağı basılır hesabı yapılarak algolar ile ağırlıklı ortalama aşağı çekiliyor.
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,250
    Bütün öngörüleri silkip attı!Hala kağıda yön verdiğini ya da vereceğini sananlar var!Geçmiş olsun!Baskana da ayrıca selamlar bir yönetimi toplayamadin 1 yıl önce verdin sözü!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

5. Bir kişi de çıkar der mi ki?: "4 yıl önce froto 80 tl ,egeen 400 tl idi.Egeen 4 yılda 12 kat ,egeen 45 kat yükseldi. Froto 4 yılda otomobil satışlarını 2 kat yükseltti ama egeeen satış rakamları ayni seviyede .....Egeen i gerçekten çok ŞISIRMISLER "

Acaba bu muhasebeyi benden başka yazacak olan çıkacak mı?

6. Kısa vadede SACRO ve ekibi güzel mal kitledi egeende

7. Babatolien, kayadr sagolasiniz itibar vermişsiniz .Babatoline itibar puanı verdim ama kayadr nin yazısını bulamadım.Denk gelirse onada itibar puanı vermek istiyorum

Sayfa 84/135 İlkİlk ... 3474828384858694134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •