Sayfa 389/404 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon
Arama sonucu : 3232 madde; 3,105 - 3,112 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    son dört haber ile hareketlenmeyince herkes umutsuzluğa düşmüş ve yavaş yavaş satmaya başlamıştı....inanın bir ara benim aklıma bile satmak geldi.... aşık olmamız bizi biraz frenliyor...yoksa çoktan 10 defa trade ederdik...
    Tahtacı bizi de yoldan çıkartmaya çalışıyor, çok marj oluyor bu tahtada, şeytan diyorki...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtacı bizi de yoldan çıkartmaya çalışıyor, çok marj oluyor bu tahtada, şeytan diyorki...
    her çıkış dalgasından sonra hep keşke diyoruz.... ama buna rağmen satmıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 62,00-63,00 direncinin üzerinden bir kapanış yapabilirsek çok şık olacak...gerçekten de bu direnç bölgesi çok yordu...bıktık buralardan...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    her çıkış dalgasından sonra hep keşke diyoruz.... ama buna rağmen satmıyoruz...
    Hiç sorma, tepeden 2.5 lira saldı bile, her kapanışta öyle veya böyle keşkeler oluyor maalesef ama büyük resme bakınca da iyi ki satmadım, buradayım derim, beklentiler var, normalde takip etmemek lazım ama bizimki tam bağımlılık oldu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. 63.90 dan gidenleri yerine koydum ama açıkçası umudum yok.60 bile kapatabilir ..her kalktığında patron veriyor..62.5 kapatırsa çok iyi olur ,tekrar 65 lere rahat atak yapar..

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hiç sorma, tepeden 2.5 lira saldı bile, her kapanışta öyle veya böyle keşkeler oluyor maalesef ama büyük resme bakınca da iyi ki satmadım, buradayım derim, beklentiler var, normalde takip etmemek lazım ama bizimki tam bağımlılık oldu.
    aynen öyle...trade de yapmıyoruz ama çok sıkı da takip ediyoruz..çok ilginç....teknik olarak günlük grafiğine baktığımda çanak kulp formasyonu gözüme çarptı...65,00 günlük kapanış zirvemizi geçersek ??bu formasyona göre ana hedef 85-87 tl ler olur... teknikçi arkadaşlar bilmiyorum bunu fark edebildiler mi ??

7. kcaerde olmasa bu gün yanmıştık akbankları 50 den kaptırdığımdan bu yana kumülatifimi kcaer stabilize ediyor..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aynen öyle...trade de yapmıyoruz ama çok sıkı da takip ediyoruz..çok ilginç....teknik olarak günlük grafiğine baktığımda çanak kulp formasyonu gözüme çarptı...65,00 günlük kapanış zirvemizi geçersek ??bu formasyona göre ana hedef 85-87 tl ler olur... teknikçi arkadaşlar bilmiyorum bunu fark edebildiler mi ??
    keko yoldaş ,tradenin dışında takip etmenin faydası şu şekilde olabilir ; kaç gündür kaplara rağmen 59 lara degiyordu, kalkacağı belliydi,oralardan alım yaplabilinirdi rahatlıkla..(tabit likit varsa)

Sayfa 389/404 İlkİlk ... 289339379387388389390391399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •