Sayfa 832/994 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon
Arama sonucu : 7949 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Ver coşkuyuuu , simdi bofa bilanco'dan sonra mali boşaltirsa da ben demistim dicek at bin tane senaryo hangisi tutarsa ben demiştim dersin , 37 iken de neden 32 olmasin sat veriyor diyodun , seni dinleyen 1 ayda %20 kayipta , TH in Mathias out
    Of yazdım, düzeltme yapayım derken yanıt silindi komple neyse, özetle Bofa'nın sicilini biliyoruz bu konularda. Ne yapacağı belli olmaz. Bilanço çok sürpriz bir olumlu gelişme beklemiyorum şahsen. O sebeple yüzde 10 bir satış yaptım 45.54'ten. Tabi bu şahsi fikrim kimseyi etkilemek istemem. Belki biraz da 2 senelik sürecin verdiği ümidi kesme hali. Sürekli hayal kırıklığı yaşayınca... Bofa alırken diğer 9 milyon satmış bugün. Bakalım ne olacak yarın ve bilanço günü. Umarım artık yukarı çevirir yönü.

2.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Ver coşkuyuuu , simdi bofa bilanco'dan sonra mali boşaltirsa da ben demistim dicek at bin tane senaryo hangisi tutarsa ben demiştim dersin , 37 iken de neden 32 olmasin sat veriyor diyodun , seni dinleyen 1 ayda %20 kayipta , TH in Mathias out
    Bugüne kadar haklı çıktı ama artık rasyonel bakamıyor. Zafer sarhoşu oldu. Rasyonel baksaydı fortlari satip eregli ve siseye geçerdi. (eregli+şişe)x1,5=froto
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

3. Şuraya bir ıslak rüya birakalim bofa satışa geçmeden önce:

1) önce ECB faiz indiriyor.
    2) FED durur mu o da faiz indiriyor.
    3) emtialar hareketleniyor.
    4) yeşil dönüşüm için eregl isbankasinin uygun maliyetli kredisini alıyor.
    5) hop Çin çeliğine vergi geliyor.
    6) hrc fiyatlari aylarca yükseliyor.
    7) Ereğli yönetimi kap atıyor pelet yatırımı bitmek üzere falan filan
    8) ton başı favök 200$ aşmış
    9) mittalin gözü yaşlı, eregl 3 dolares.
    10) sonra birden telefonun alarmı çalıyor her şey rüyaymış

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Deniz Asteğmen olarak Kuzey Deniz Saha Komutanlığının denizaltı tatbikatları irtibat subayı olarak aylarca kaldığım yerdir Ereğli. Natoya bağlı kıyıdan dağın içine doğru açılmış denizaltı sığınakları ve cephanelikler efsane bir tecrübeydi benim için. Bendeki EREGL sevgisi işte o zaman başladı.
    Kaçıncı dönemdin...

5.  Alıntı Originally Posted by Sniper Yazıyı Oku
    Hissenin ne zaman bolunecegi belli oldu mu?
    Henüz birşey yok

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Şuraya bir ıslak rüya birakalim bofa satışa geçmeden önce:
    10) sonra birden telefonun alarmı çalıyor her şey rüyaymış
    Hayal kurmakta bir sakınca yok hatta final kısmı gerçekleştikten sonra detaylar tutmasa da olur.
    Tehlike, bu tür düşüncelerin sadece fiyat hareketleriyle ateşleniyor olması. Tabi takasçının da hakkını yemeyelim...

Günaydın,

Ereğli ETF .

https://fintel.io/soe/tr/eregl

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    BOFA ne zaman böyle yüklü alım yapsa 1-2 gün içinde döndü kustu hepsini. Şimdi de bilanço veya olası bir bedelsiz üzerine operasyon yapıyor olabilir yine.
    Onu bunu boşver Mathias 1 uSD inadın kırılınca bakalım kaç USD den geri dönünce bana o zaman ne yazacağın lazım.Gerisi teferruat. TH abine de saygılar hürmetler....

Şimdi bu tahtacı doğru operasyon yapıyor öyle mi? EREGL pist 100 cinsi grafiğe bir baksın bakalım grafik ona ne diyor.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 832/994 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •